The Blaze wracają po 5 latach z drugim albumem studyjnym

fot. facebook.com/TheBlazeProduction
News
The Blaze

The Blaze, francuski duet tworzący przekrojową muzykę elektroniczną, ogłosił, że ich drugi album studyjny The Jungle ukaże się 10 marca nakładem oficyny Animal63. Sprawdź szczegóły.

The Blaze. Emocjonalne instrumentarium najwyższych lotów

Blisko pięć lat przyszło nam czekać na kolejny, drugi album francuskiego duetu The Blaze. Artyści na swoich kanałach społecznościowych zapowiedzieli krążek The Jungle, który ukaże się 10 marca w labelu Animal63. W tej samej wytwórni muzycy wydali swoją debiutancką, doskonale przyjętą płytę Dancehall. To również miejsce, które zaopiekowało się muzyką od takich artystów jak Para One, Meryem Aboulouafa, Enfant Sauvage, Myth Syzer czy Johan Papaconstantino.

The Blaze
via facebook.com/TheBlazeProduction

The Blaze to paryski duet producencko-reżyserski założony przez kuzynów – Jonathana i Guillaume’a Alercs. W 2016 roku pojawili się znikąd i wypuścili długo komentowany i nagradzany klip Virile. Nieco ponad rok później wydali debiutancką EP Terrority z sześcioma utworami melodycznej, pulsującej elektroniki, którą urozmaiciły wzruszające wokale i poetyckie teksty. Klip do singla Territory zdobył ponad 90 milionów wyświetleń na YouTube.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Thomas Bangalter z Daft Punk zaskakuje swoją nową muzyką

Francuzami w niedługim czasie zachwyciły się najważniejsze muzyczne media – entuzjastyczne recenzje spłynęły od m.in Fader, Clash, NME, The Line of Best Fit czy The New York Times. 7 września 2018 roku ukazał się ich debiutancki album Dancehall z doskonałym klipem do singla promującego płytę Queens. Album stanowił uznanie dla jamajskiej sceny dancehallu, powstałej już w latach 40. Już 10 marca fani The Blaze skonfrontują się z ich najnowszym albumem, który już teraz można zamówić przez większość dostępnych portali streamingowych.

The Blaze – Queens

The Blaze – Najbliższe koncerty


28.03 London, O2 Academy Brixton (relocation TBC)
31.03 Berlin, Velodrom (Sold Out)
05.04 Paris, La Seine Musicale (Sold Out)
14-23.04 California, Coachella Festival
23.05 – Hurghada – Sandbox Festival
02.06 – Paris – We Love Green
07.07 – Bilbao – Bilbao Bbk Live
13.07 – Dour – Dour Festival
20.07 Tisvildeleje – Music I Lejet
22.07 Aulnoye Aymeries – Les Nuits Secrètes
25.07 Lyon – Les Nuits De Fourvières
31.08 Lisbon – Kalorama Festival
02.09 Mijas – Cala Mijas FestivalPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →