The Avalanches w duecie z Leonem Bridgesem

News
The Avalanches w duecie z Leonem Bridgesem - płyta już w grudniu

The Avalanches i Leon Bridges prezentują wspólny utwór Interstellar Love. To już siódmy utwór zapowiadający trzeci album australijskiej grupy, który swoją premierę będzie miał 11 grudnia.

The Avalanches – płyta We Will Always Love You – premiera w grudniu

Najnowsza płyta The Avalanches We Will Always Love You będzie zawierała aż 25 kawałków. Znajdą się na niej liczni goście, tacy jak m.in. Jamie xx, Neneh  Cherry, Tricky, Denzel Curry i Leon Bridges. To właśnie z tym ostatnim artystą zespół nagrał singiel Interstellar Love, który właśnie trafił do sieci.

Gdy pierwszy raz usłyszałem sample Alan Parsons w wersji demo, byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Byłem przekonany, że zdobycie praw do kawałka będzie graniczyć z cudem, że utoniemy w papierkowej robocie, a koszt nie będzie spinał się z żadnym budżetem. Ale… mam słabość do The Avalanches i ich przesłania. Uwielbiam też Leona. Dlatego postanowiliśmy spróbować. Na szczęście okazało się, że Alan Parsons Project jest bardzo skłonne do współpracy – mówi o utworze Interstellar Love Mark Holland, szef A&R w EMI Music.

The Avalanches – Interstellar Love ft. Leon Bridges

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Avalanches natchnieni miłosną historią

Inspiracją do powstania albumu We Will Always Love You, była historia miłości Ann Druyan i Carla Sagana – popularyzatorów nauki, którzy byli odpowiedzialni za objaśnianie tajnik astronomii i astrofizyki w przystępnej formie dla masowej publiczności. Chater był dogłębnie poruszony faktem, że miłość pary została uwieczniona i wysłana w kosmos za sprawą Voyager Interstellar Message Project. Druyan pracowała jako dyrektor kreatywna, zbierając materiały do wysłania w kosmos – dźwięki ziemi dla ewentualnych cywilizacji z dalekich galaktyk.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →