Tensnake na jedynym występie w Polsce!

Wydarzenie

Jedno z największych muzycznych odkryć minionego roku jeśli chodzi o gatunek House/Disco - Tensnake, zagra w połowie czerwca w Warszawie!

Choć pochodzący z Hamburga Marco Niemerski aka Tensnake produkcją muzyki zajmuje się profesjonalnie od 5 lat, to dopiero zeszłoroczny hit „Coma Cat” dla Permanent Vacation przyniósł artyście międzynarodowy rozgłos. Numer utrzymywał się na pierwszym miejscu listy BBC Radio 1 przez kilka tygodni i spotkał się z dużym wsparciem od Pete Tonga oraz Annie Mac.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warto przypomnieć, że Tensnake został wyróżniony również przez nasz serwis w Posumowaniu Muzycznym Roku 2010. Utwór „Coma Cat” uplasował się na 8. miejscu w kategorii Utwór Roku, zaś mix „In The House” dla legendarnej wytwórni Defected Records na 4. miejscu w kategorii Kompilacja Roku!

Niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć Tensnake’a na jedynym występie w naszym kraju nadarzy się już w przyszłym miesiącu. Artysta zaprezentuje swój autorski Live Act 22 czerwca w Warszawie! Jak na razie nieznane jest miejsce, w którym odbędzie się impreza. Organizatorzy utrzymują tę informację w tajemnicy. Więcej szczegółów na temat znajdziecie już wkrótce na Muno.pl!

Tymczasem zapraszamy Was do przesłuchania kilku numerów autorstwa Tensnake’a.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →