Ten Walls walczy o wizerunek – NOWY UTWÓR

News

Ten Walls nawiązał współpracę z litewską organizacją walczącą o prawa środowisk LGBT, która na swojej stronie udostępnia najnowszy utwór artysty - "Shining".

Ten Walls od kilku miesięcy robi wszystko, by jego pseudonim i muzyka budziły wyłącznie dobre skojarzenia wśród środowisk LGBT. Konsekwentnie pracuje nad swoją tolerancją dla osób homoseksualnych, na co dał kolejny przykład.
Kilka tygodni temu na łamach DJ Magazine wystosował oświadczenie, w którym przepraszał za swój homofobiczny post na Facebooku sprzed kilku miesięcy. Czytamy w nim: mam zamiar zrobić coś dla mojej ojczyzny, Litwy i wesprzeć grupy LGBT. Chcę edukować innych poprzez elektroniczną operę „Carmen”, w której jest zawarty mocny przekaz o życiu w akceptacji i tolerancji.

Alex Radford i Ten Walls w studio
Ostatnio Ten Walls zaprosił do współpracy transseksualnego wokalistę Alexa Radforda. Razem stworzyli utwór „Shining„, który jest rozpowszechniany za darmo za pośrednictwem strony lgl.lt, należącej do litewskiej organizacji walczącej o prawa LGBT. Co ciekawe – nie jest to ich pierwszy wspólny utwór – w 2012 roku Ten Walls, jeszcze jako Mario Basanov, wydał numer „Like a Child„, w którym zaśpiewał Alex Radford, jeszcze jako Athena Radford.
„Shining” zdecydowanie odbiega od dotychczasowej twórczości Ten Walls. Posłuchajcie:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →