Temudo z winylowymi debiutami w Klockworks i katalońskim BAHN Records

News
Temudo

Portugalski producent Temudo już 19 lutego zadebiutuje w renomowanej wytwórni Bena Klocka. Nieco wcześniej, bo 11 lutego, jeden z jego utworów pojawi się na VA pochodzącej z Barcelony wytwórni, BAHN Records.

Dla DJ-a i producenta João Rodriguesa początek roku nie mógł zacząć się lepiej. Wyróżniający się na portugalskiej scenie swoim podejściem do muzyki, łączący precyzję brzmienia z nowoczesną metodologią, permanentnie zwraca na siebie uwagę bardziej znanych od siebie producentów. Zainteresowanie talentem 33-latka wykazał niedawno sam Ben Klock. Za sprawą Temudo i jego najnowszej EPki, wytwórnia Klockworks zaczyna tym samym rok 2021 od wysokiego C.

Temudo nagrywa epkę w Klockworks 31

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kockworsks 31. Pierwsza EPka w 2021 i debiut w jednym

5 miesięcy od The Advent i 30-stej odsłony wydawnictwa Klockworks przyszła pora na nie mniej uzdolnionego Temudo. Po wcześniejszych wydaniach w innych renomowanych wytwórniach, jak Soma, Clergy i Mord, Portugalczyk w końcu debiutuje w object of desire większości artystów sceny techno.

Organiczne, dynamiczne i precyzyjne – tak w dużym skrócie można opisać Klockworks 31. Pierwsze utwory na każdej ze stron płyty, czyli 2023 i Group Dynamics przedstawiają się jako mocne odzwierciedlenie techno-parkietów. Natomiast Float here forever i Ashamed to osobna wyprawa w głąb samego siebie. Dzięki niej Temudo stara się przekazać odbiorcom określony i zdefiniowany nastrój poprzez minimalistyczne, lekko dynamiczne techno z wyrafinowaną nutką melancholii.

Temudo – Group Dynamics

Temudo u boku Yanamaste i Takaaki Itoha inauguruje winylowe wydawnictwo z Barcelony

Gdy mowa o João Rodriguesie, nie sposób nie wspomnieć o drugiej, lutowej premierze w jego wykonaniu. Mowa tu o obecności na składance nie tak dawno powstałego labelu z Barcelony, czyli BAHN· Records. Za sprawą kompilacji Parallel Reality, na której znajdziemy jego utwór Kikcck V2, katalońska oficyna po wcześniejszych publikacjach debiutuje tym samym z winylowym wydaniem. Kinetyczny i hipnotyczny track Temudo został predestynowany w dniu wczorajszym jako ten, zapowiadający zbliżające się VA.

Temudo – Kikcck V2

Parallel Reality to siódme wydawnictwo barcelońskiej wytwórni zawierające dodatkowo muzykę od ASH, Cyklos, STNDRD, Takaaki Itoha i Yanamaste. W grudniowej składance, Mental Influences pojawił się również polski akcent w postaci Vertical Spectrum i jego utworu Gdyby Kózka.

Krążek ukaże się 11 lutego, natomiast wersja cyfrowa z dodatkowym utworem STNDRDMontseny, zostanie wydana około miesiąc później, 1 marca.

Zdjęcie główne: Temudo – Fot. Bernardo PinheiroPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →