Temperamental zaprasza na występ czarodziei melancholijnej elektroniki

Fot. Materiały organizatora
Eventpromo
Kollektiv Turmstrasse - mistrzowie melodyjnego techno zawitają do Gdańska

Słynny niemiecki duet muzyczny Kollektiv Turmstrasse uświetni swoją obecnością imprezę w gdańskim klubie B90.

Kollektiv Turmstrasse – mistrzowie melodyjnego techno zawitają do Gdańska

Temperamental zaprasza na wyjątkowy event z Kollektiv Turmstrasse w roli głównej. To absolutny must be dla wszystkich fanów melodyjnego, melancholijnego techno spod znaku Super Flu czy Extrawelt. 30 kwietnia, Gdańsk, Klub B90 – zapamiętajcie to info.

Projekt Kollektiv Turmstrasse tworzy dwójka producentów: Nico Plagemann i Christian Hilscher. Ich charakterystyczne brzmienie można określić jako melodyjne minimal techno. Początki kolektywu sięgają 1999 roku i wspólnego mieszkania na ulicy… Turmstrasse, gdzie właśnie powstawały ich pierwsze produkcje. Zainspirowani brzmieniem Basic Channel w 2001 roku zadebiutowali nakładem wytwórni Electronic Parliament’s. W roku 2006 wypuścili swój pierwszy album Verrückte Welt, a następnie wiele niezwykle udanych produkcji w wytwórniach: Ostwind Records, Musik Gewinnt Freunde, Connaisseur czy Diynamic Music, gdzie światło ujrzał ich niesamowity: Sorry I am late, który bawi parkiety całego świata do dziś, na stale wpisując się do szufladki z klasykami muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kollektiv Turmstrasse – piękno, głębia, melancholia

Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić – duet chwyta za serce już od pierwszych dźwięków. Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia.

Fot. Materiały organizatora

Wejściówki na występ KT są do nabycia w Biletomat!

Mocny line-up i doznania wizualne na najwyższym poziomie

O odpowiedni nastrój tego wyjątkowego wieczoru zadba FLOW ARTS PERFORMERS. Dzięki ich widowiskowym umiejętnościom, nietuzinkowym strojom i malowniczym światłom wrażenia wizualne z tego wieczoru będą jeszcze bardziej niepowtarzalne.

Line-up:

KOLLEKTIV TURMSTRASSE Live
MICROB
RAFA’EL Live
TUXEDO
BOGU SLAV

Kollektiv Turmstrasse – Tomorrowland Belgium 

Kup bilety na występ Kollektiv Turmstrasse!

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →