Temat Rzeka zniknie znad Wisły?

News

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon był ostatnim sezonem działania Tematu Rzeka, a przynajmniej w aktualnym miejscu nad Wisłą...

Dziś na fanpage’u jednej z najczęściej odwiedzanych letnich miejscówek nad Wisłą w Warszawie pojawiło się niepokojące oświadczenie. Temat Rzeka w przyszłym roku prawdopodobnie zniknie z plaży przy Moście Poniatowskiego.

Kilka lat temu z wielką przyjemnością zaprosiliśmy Was do Tematu, byście mogli razem z nami relaksować się na plaży przy dobrej muzyce i lemoniadzie. Staraliśmy się dostarczyć Wam jak najwięcej atrakcji i mamy nadzieję, że przez cały czas bawiliście się z nami tak dobrze, jak my z Wami. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy i ten sezon był ostatnim sezonem istnienia TR w tym miejscu, a zbliżająca się niedziela to nasz ostatni dzień działalności.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oczywiście nie odpuścimy i będziemy prosić wszystkich świętych w urzędach o zgodę na dalszą działalność, ale niestety na chwilę obecną nasz stan wiedzy jest taki, że w tym miejscu nie jest planowana aktywność jaką prowadziliśmy w TR.

Nie pozostaje nam nic innego, niż zaprosić na ostatnie imprezy w Temacie…

24.09 (sobota): Seb Skalski, Simon Mattson

25.09 (niedziela): Truant, Easy

Źródło: facebook.com/trzeka

 

Zobacz też: ’Coś się kończy, aby coś zacząć się mogło’ – Nowa Jerozolima znika z klubowej mapy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →