Temat Rzeka rozpoczyna sezon

Wydarzenie

Plaża przy Moście Poniatowskiego w Warszawie znów zamieni się w centrum rekreacyjno - artystyczne. Temat Rzeka powraca z cotygodniowymi imprezami, koncertami i atrakcjami na świeżym powietrzu.

Od 2013 roku Temat Rzeka to jedno z głównych miejsc na letniej mapie stolicy. Przez cały sezon rzesze warszawiaków, korzystając z uroków największej miejskiej plaży, mają możliwość uczestnictwa w wydarzeniach muzycznych, kulturalnych i sportowo – rekreacyjnych.
W nadchodzącym sezonie 2015 organizatorzy oprócz imprez na plaży do białego rana zapowiadają kontynuację wydarzeń cyklicznych jak „Kino i Wino” czy czwartkowych koncertów na żywo w ramach cyklu „Czwarty Dzień Tygodnia”. Nie zabraknie też profesjonalnej strefy sportu, w której miłośnicy aktywności fizycznych będą mieli okazję poćwiczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów.
Rozpoczęcie trzeciego sezonu działalności jednego z najpopularniejszych nadwiślańskich lokali odbędzie się w dniach 8-9 maja. Oficjalne otwarcie poprzedzone będzie 4-dniową Rozgrzewką Majówkową w dniach 30 kwietnia – 3 maja. Wystąpią m.in. Mr Lex, Seb SkalskiMia Twin & Kasp, T2P, Simon Mattson czy Steve Nash & Falcon1 – członkowie Steve Nash & Turntable Orchestra. Więcej szczegółów poniżej! Więcej szczegółów poniżej!

źródło: materiały promocyjne
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →