Telefon Tel Aviv i Arca z remiksami Deftones. Record Store Day odsłania kolejne karty

News
Telefon Tel Aviv, Arca, Deftones

Record Store Day to od ponad dekady jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Gromadzi tysiące fanów, setki artystów i dziesiątki nowych wydawnictw, tworzonych specjalnie na tę okoliczność. Z okazji RSD właśnie, amerykański zespół muzyczny Deftones, wyda 12 czerwca dwa niepublikowane wcześniej remiksy. Ich autorami będą Telefon Tel Aviv i Arca.

Zbliżający się wielkimi krokami Record Store Day przysparza nam coraz to nowszych wieści muzycznych. Codziennie poznajemy nowe tytułu i wydawnictwa, które ukażą się specjalnie w tym wyjątkowym dla całego świata muzycznego święcie. Do grona artystów zaangażowanych w RSD, dołączyła amerykańska grupa rockowa Deftones. Zapewne nie pisalibyśmy o niej w kontekście naszej strony, gdyby nie dwa warte uwagi elektroniczne smaczki.

Deftones wraz Telefon Tel Aviv i Arcą w końcu razem

Telefon Tel AvivArca, wraz z autorskimi interpretacjami utworów Digital Bath Feiticeira, mieli początkowo ukazać się na albumie Black Stallion w 2020 roku. Na tym samym albumie, na którym znalazły się nowe remiksy autorstwa Deftones, z przełomowego dla nich albumu White Pony z końca XX wieku. Dopiero po upływie 12 miesięcy Telefon Tel Aviv i Arca doczekali wydania swoich remiksów, na limitowanej edycji 12′ krążka. Całość, podobnie jak reszta publikacji, ukaże się między 12 czerwca, a 17 lipca.

Wspomniane wyżej remiksy to oczywiście garstka z wielu przyszłych wydawnictw RSD. Wielu innych artystów i wytwórni dawno zapowiedziało specjalne i wyjątkowe publikacje. Wśród najgłośniejszych nazwisk świata muzyki, mamy potwierdzone reedycje od U2Fire (z okazji 40. rocznicy), AC/DCThrough The Mists of Time i Witch’s Spell, trzycalowe winylowe wydawnictwo Czarface, nieżyjącego już, legendarnego MF Dooma oraz longplay Lee ‚Scratch’ Perry’ego z 1978 roku – Roast Fish Collie Weed & Corn Bread. Ze świata elektroniki będzie nam dane usłyszeć wydanie jednego z utworów The Chemical Brothers.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Record Store Day dwukrotnie w Polsce. Znamy szczegóły

29 marca 2021
Telefon Tel Aviv i Arca z remiksami Deftones. Record Store Day odsłania kolejne karty

Telefon Tel Aviv oficjalnym członkiem Nine Inch Nails!

26 lutego 2013
Telefon Tel Aviv i Arca z remiksami Deftones. Record Store Day odsłania kolejne karty

Nieznane utwory Telefon Tel Aviv ujrzą światło dzienne

11 kwietnia 2014
Telefon Tel Aviv i Arca z remiksami Deftones. Record Store Day odsłania kolejne karty

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.