Telefon Tel Aviv i Arca z remiksami Deftones. Record Store Day odsłania kolejne karty

News
Telefon Tel Aviv, Arca, Deftones

Record Store Day to od ponad dekady jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Gromadzi tysiące fanów, setki artystów i dziesiątki nowych wydawnictw, tworzonych specjalnie na tę okoliczność. Z okazji RSD właśnie, amerykański zespół muzyczny Deftones, wyda 12 czerwca dwa niepublikowane wcześniej remiksy. Ich autorami będą Telefon Tel Aviv i Arca.

Zbliżający się wielkimi krokami Record Store Day przysparza nam coraz to nowszych wieści muzycznych. Codziennie poznajemy nowe tytułu i wydawnictwa, które ukażą się specjalnie w tym wyjątkowym dla całego świata muzycznego święcie. Do grona artystów zaangażowanych w RSD, dołączyła amerykańska grupa rockowa Deftones. Zapewne nie pisalibyśmy o niej w kontekście naszej strony, gdyby nie dwa warte uwagi elektroniczne smaczki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deftones wraz Telefon Tel Aviv i Arcą w końcu razem

Telefon Tel AvivArca, wraz z autorskimi interpretacjami utworów Digital Bath Feiticeira, mieli początkowo ukazać się na albumie Black Stallion w 2020 roku. Na tym samym albumie, na którym znalazły się nowe remiksy autorstwa Deftones, z przełomowego dla nich albumu White Pony z końca XX wieku. Dopiero po upływie 12 miesięcy Telefon Tel Aviv i Arca doczekali wydania swoich remiksów, na limitowanej edycji 12′ krążka. Całość, podobnie jak reszta publikacji, ukaże się między 12 czerwca, a 17 lipca.

Wspomniane wyżej remiksy to oczywiście garstka z wielu przyszłych wydawnictw RSD. Wielu innych artystów i wytwórni dawno zapowiedziało specjalne i wyjątkowe publikacje. Wśród najgłośniejszych nazwisk świata muzyki, mamy potwierdzone reedycje od U2Fire (z okazji 40. rocznicy), AC/DCThrough The Mists of Time i Witch’s Spell, trzycalowe winylowe wydawnictwo Czarface, nieżyjącego już, legendarnego MF Dooma oraz longplay Lee 'Scratch’ Perry’ego z 1978 roku – Roast Fish Collie Weed & Corn Bread. Ze świata elektroniki będzie nam dane usłyszeć wydanie jednego z utworów The Chemical Brothers.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →