Technosoul z Umweltem przejmują Projekt LAB

Wydarzenie

Sobota w labie to "kluboprzejęcie" przez ekipę Technosoul oraz jednego z najbardziej cenionych dziś artystów techno/electro.

Nadchodzi impreza Technosoul Takeover w poznańskim klubie Projekt LAB. Gościem specjalnym wydarzenia będzie mistrz tłustego electro, kwaśnych riffów i epickich dramatycznych melodii w futurystycznym, post-apokaliptycznym stylu. O kim mowa? Oczywiście chodzi o francuskiego producenta, ukrywającego się pod pseudonimem Umwelt.

On produkuje bez komputerów, wszystkie kawałki są nagrane za jednym zamachem, nie ma żadnej edycji czy miksu po wszystkim. (…) Kiedy dostałem wreszcie demówki, zdałem sobie sprawę, że trzymam w ręku najlepszy album electro jaki do tej pory słyszałem – tak recenzował jego ostatni, kultowy już krążek „Days Of Dissent” szef wytwórni Killekill, Dj Flush.
Artysta słynie z grania niewydanych jeszcze sztosów – na pewno wyciągnie coś specjalnego ze swojej troby w nadchodzącą sobotę. Na scenie wspomogą go reprezentaci Technosoul – Essence i Dtekk, oraz lokales – Impakt. Tej nocy klub będzie otwarty na swoich wszystkich trzech scenach – sprawdźcie pełny lineup poniżej. Bilety na to wydarzenie sią dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Main: Umwelt, Dtekk, Essence, Impakt
Bar: Raff Labowski, Loco Motive, MRTN.
-1: Cha&Lit, PLEBS, ADM
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →