Sandwell District Night w warszawskim 1500m2 – BILETY!

3 300
Wydarzenie
Sandwell District Night w warszawskim 1500m2 – BILETY!

7 września główną scenę warszawskiego klubu wypełni minimalne granie najwyższej jakości, którego dostarczy specjalnie zaproszony na tę noc członek kolektywu Sandwell District – Function.

Projekt Technosoul oraz białostocki festiwal Original Source Up To Date, gdzie w tym roku po raz trzeci pojawią się największe nazwiska światowego minimal techno, zapraszają na wyjątkową imprezę do warszawskiego klubu 1500m2. 7 września w wersji Live usłuszymy członka kolektywu Sandwell DistrictFunction.

David Sumner, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, to osoba niezwykle zasłużona dla undergroundowej sceny techno Stanów Zjednoczonych. Duży rozgłos przyniosły artyście wydane wraz z Karlem O’Connorem (Regis) produkcje jako Portion Reform. Function to także właściel wytwórni Infrastructure. Od 2007 roku Dave połączył siły z O’Connorem i Juanem Mendezem aka Silent Servant, tworząc trzon załogi Sandwell District – jednego z najbardziej enigmatycznych i wpływowych techno-projektów ostatnich lat.

Techno proponowane przez Dave’a, tak solo, jak i w kolaboracji z kolegami, to odwołanie do korzeni gatunku – surowy i konsekwentny minimalizm otoczony aurą tajemnicy i niedopowiedzenia. Choć z końcem 2011 roku Sandwell District przestał działać jako label, panowie nadal występują razem na żywo.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

07.09 – SANDWELL DISTRICT NIGHT WITH FUNCTION LIVE!

Miejsce: 1500m2 – Warszawa

Źródło: materiały promo


Function (Sandwell District) Live @ Twitch, Belfast – 16-03-2011 by R_co