TechnoOgródek po raz kolejny w warszawskiej ISKRZE

Eventpromo
TechnoOgródek po raz kolejny w warszawskiej ISKRZE

TechnoOgródek to seria bardzo dobrze przyjętych spotkań organizowanych przez ISKRĘ Pole Mokotowskie. Cykl dostarcza nam muzykę w miłych okolicznościach przyrody - najbliższa edycja już 21 sierpnia.

TechnoOgródek – elektronika jak w domu

TechnoOgródek sprzyja kulturalnym spotkaniom zabarwionym elektronicznymi rytmami oraz sielską atmosferą. Jeżeli w środku miasta zdarza się Wam zatęsknić za działką i odpoczynkiem na łonie natury, warszawska ISKRA Pole Mokotowskie wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom. TechnoOgródek oferuje spędzenie czasu na luzie i tak, jak lubimy najbardziej. Relaks z muzyką na pierwszym planie zadowoli wszystkich amatorów chillu w letnie wieczory. Najbliższa edycja rozpocznie się 21 sierpnia o 20.00 i potrwa do 22 sierpnia do godziny 6.00.

ISKRA Pole Mokotowskie

ISKRA Pole Mokotowskie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TechnoOgródek prezentuje: LetKolben i inni

W ramach TechnoOgródka już niedługo wystąpi gość importowany prosto z Berlina, DJ i producent, głośne nazwisko na niemieckiej scenie elektronicznej. LetKolben jest artystą spod znaku minimalu oraz tech-house’u, który ma niesamowity dar wyczucia publiczności. To jedna z ciekawszych osobowości goszcząca w klubach w całej Europie oraz Rosji.

LetKolben  jest nie tylko znakomitym DJ’em, ale również utalentowanym producentem. Remiksował utwory takich artystów jak: Ricardo Villalobos, Luciano, Loco Dice, Dj T, Miss Kittin czy Nina Kraviz. LetKolben występował na znanych festiwalach, takich jak Grüne Sonne w Niemczech czy Pyms we Francji. Gościł również w Polsce na eventach DanceWithMe oraz Alternative. Jako support przed LeKolbenem zagrają Simon Mattson i Gigi.

Ricardo Villalobos – Easy Lee (LetKolben Remix)

TechnoOgródek – wytchnienie z poruszeniem

Na TechnoOgródku chwile płyną na odprężającym zasłuchiwaniu się w głębokich bitach oraz refleksyjnym odpoczynku. Sympatyczna, ogrodowa atmosfera sprzyja relaksowi, a artyści zapewniają satysfakcjonującą oprawę muzyczną, idealną pod niezobowiązujący wieczór. Koniecznie sprawdźcie, co w ten weekend słychać w TechnoOgródku!

Event odbędzie się w najbliższy piątek, 21 sierpnia, jak zawsze w ISKRA Pole Mokotowskie. Start o 20:00. Wejściówki dla zapisanych na facebookowym wydarzeniu do godziny 22:00 za free, dla pozostałych wejście za 20 zł. Obowiązuje selekcja. Zapraszamy!

ISKRA Pole Mokotowskie

ISKRA Pole Mokotowskie


ISKRA Pole Mokotowskie wspiera akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie wydarzenia w ISKRZE odbywają się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Włodarze klubu wspierają naszą akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, której celem jest zwrócenie uwagi na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas imprez i koncertów, zarówno przez organizatorów, jak i uczestników. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

#SafeFUN #SafeRAVE #MaskONPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →