Technogródek w ISKRA Pole Mokotowskie już w ten weekend

636
Eventpromo
Technogródek ISKRA Pole Mokotowskie

Brak planów na nadchodzący weekend? Odwiedźcie ISKRA Pole Mokotowskie w Warszawie, gdzie ponownie wystartuje elektroniczny Technogródek. Sprawdźcie szczegóły!

Technogródek w ISKRA Pole Mokotowskie, 31 lipca w Warszawie

W warszawskim lokalu ISKRA Pole Mokotowskie zawsze się coś dzieje. Nie inaczej zapowiada się ten weekend, kiedy to w Iskrze czeka Was kolejny Technogródek. To wydarzenie, którego hasłem przewodnim jest najlepsza muzyka i najlepsza w mieście atmosfera.

Technogródek ISKRA Pole Mokotowskie

Technogródek w ISKRA Pole Mokotowskie – line up

Zapraszamy do ogrodu ISKRY już w piątek, 31 lipca. Tym razem, poza doznaniami muzycznymi, organizatorzy wydarzenia kładą szczególny nacisk na efekty wizualne, a zatem tym bardziej nie może Was tam zabraknąć. Zagrają:

  • Bekett
  • Adam Gorczyca
  • TENES

Wejście na wydarzenie od godziny 20:00. Wlotki w cenie 20 zł czekać będą na bramce. Szykuje się naprawdę intensywna noc, która będzie połączeniem wrażeń muzycznych, wizualnych oraz podróży w głąb zielonej przestrzeni iskrowego ogrodu. Przybywajcie tłumnie!

Technogródek ISKRA Pole Mokotowskie

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.