„Techno jest Kobietą” już 3 września w Warszawie

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Techno jest kobietą

W tym roku miną trzy lata od zawiązania się projektu Techno jest Kobietą, któremu patronuje Instytut. Samo hasło jest jednak promowane w jego kręgach o wiele dłużej. Wszystko za sprawą Iwony Korzybskiej i Joanny Wielkopolan — szefowych-założycielek.

Kobieca twarz techno

3 września w lokalu Ordona 2A w Warszawie odbędzie się kolejna edycja „Techno jest Kobietą”. Póki co ogłoszono imiona trzech DJ-ek, które tego dnia staną za deckami. Chodzi o Aethę, Bexę i Melanię. Z ich profilami i bio można się zapoznać na instagramie eventu. Organizatorki zachęcają też do kontaktu artystki wizualne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Projekt „Techno Jest Kobietą” powstał z potrzeby zmiany i rozwoju. Rosnąca popularność kobiet w muzyce elektronicznej to nie tylko krok ku równouprawnieniu. To początek rewolucji, która zmienia oblicze muzyki. Promujemy nie tylko utalentowane DJ-ki i producentki, przede wszystkim pokazujemy, że techno to nie tylko brutalne, surowe i mroczne dźwięki. Odkrywamy kobiece oblicze muzyki – „Techno Jest Kobietą”, bo ma w sobie piękno, duszę, głębię i burzę emocji.

Bexa

Pierwsza impreza  cyklu pt. „Panie proszę Panów” wystartowała 8 marca 2019 i miała miejsce w Kinie Luna. Organizatorki chciały przełamać schemat tradycyjnej przestrzeni klubowej, a ich muzyczna wizja pokrywała się z dekadenckim wystrojem kina. Ordona 2A to z kolei nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy, które wpisuje się w industrialny charakter techno. Oprócz przestrzeni klubowej, pełni także rolę planu fotograficznego i filmowego i miejsca na organizację targów.

Kobiety za deckami

Według najnowszych badań tylko 21% procent kobiet zasila ekipy festiwalowe w Wlk. Brytanii, i choć o polityczności w muzyce mało kto lubi mówić, nierówność płciowa na scenie klubowej to fakt. Jednak wizerunek DJ-a stopniowo się zmienia i nie musi być już to chłopak z papierosem ubrany cały na czarno. Coraz częściej słyszy się, że na najwyższe szczyty rankingów docierają panie. Jest ich też coraz więcej w undergroundzie. Już 3 września będziecie mieli okazję się o tym przekonać na własne uszy.

Panie Proszę Panów — Carla Roca (2019)

Techno Jest Kobietą – 3 września – Ordona 2A, Warszawa – bilety

Bilety na wydarzenie Techno Jest Kobietą są już dostępne w przedsprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Techno jest Kobietą | 03.09.2021 | Warszawa, Ordona 2A

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →