Ten Technics SL-1200 po prostu zadziwia! VIDEO

Technologia

Na wstępie wyjaśniamy, że nie jest to kolejna generacja SL-1200, a ciekawa modyfikacja dokonana przez jednego z użytkowników. Dzięki wbudowanej elektronice, gramofon potrafi samodzielnie odtwarzać pliki mp3!

Gramofony Technics SL-1200 mk2 i nowsze często „padają ofiarą” mniej lub bardziej udanych modyfikacji, dokonywanych na własną rękę przez użytkowników. Zazwyczaj ingerencja ogranicza się do lakierowania obudowy, wymiany ledów czy dodania świecidełek na spodzie gramofonu, rzadziej mamy do czynienia z modyfikacjami mechanicznymi. O te ostatnie pokusił się pewien Rosjanin i zadziwił wszystkich.
SL-1200 mk3 z elektronicznym „sercem”
Jego Technics SL-1200 mk3 zyskał funkcję samodzielnego odtwarzacza DVS. Co to dokładnie oznacza? Gramofon odtwarza pliki mp3, wspiera płyty Serato z kodem czasowym, pozwala nawigować po katalogach z cyfrową muzyką, a to wszystko bez potrzeby podłączania komputera! Mało tego – Technics wygląda jak fabryczny model i nie stracił żadnej ze swoich pierwotnych funkcji!
Jak działa i jakie możliwości ma zmodyfikowany SL-1200 mk3 najlepiej pokazuje video. Dodamy tylko, że pliki mp3 znajdują się na wbudowanej karcie SD, gramofon ma własny interfejs audio, a sterowanie systemem (play, stop, cue, pętle i nawigowanie po katalogach) odbywa się przy pomocy oryginalnych przycisków Start/Stop, 33 i 45.
Zobaczcie ten zadziwiający gramofon w akcji:
Źródło: djtechtools.com
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →