Technasia: kolejna stacja – „Central”

News

Po czterech latach od ukazania się ostatniej płyty Technasia, już w maju tego roku na sklepowe półki trafi najnowszy album Charlesa Sieglinga - "Central".

Początkowo Technasia tworzyło dwóch muzyków – Charles Siegling, który urodził się i wychował w Paryżu oraz Amil Khan, rezydent Honk Kongu. Przez kilkanaście lat funkcjonowania duetu, muzycy zyskali ogromną sławę i uznanie głównie dzięki takim numerom jak: „Oxide”, „Descent”, „Hydra”, „Force” i „Final Quadrant”. Niestety w 2008 roku z przyczyn osobistych Khan opóścił Technasia.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Od tamtego czasu prowadzacy w pojedynkę Technasia, Charles Siegling nieco zwolnił tempa jeśli chodzi o produkcję i skupił się na innych projektach muzycznych. Teraz po czterech latach od ukazania się ostatniego albumu Technasia – „Popsoda”, pojawiła się informacja o wydaniu nowej płyty długogrającej, która swoją premierę będzie miała pod koniec maja 2010 roku.

 

Na krążku zatytułowanym „Central” (nazwa pochodzi od jednej ze stacji metra w Hong Kongu) znajdzie się aż 18 numerów! Jak sam Siegling mówi: „Postanowiłem dać sobie trochę czasu przed wydaniem kolejnej płyty, aby moja muzyka rozwinęła się artystcznie. Świadomnie unikałem nowych wydawnictw. Chciałem zrobić coś, co byłoby ponadczasowe, po prostu stworzyć muzykę, którą lubię, będącą odzwierciedleniem mojej różnorodności gatunkowej. Po roku ciężkiej pracy jestem bardzo zadowolony z albumu. Osiągnąłem wszystko co wcześniej zaplanowałem.”

 

We wrześniu 2010 roku Siegling zaplanował wydanie „Central Remixed” – płyty z nieco bardziej klubowymi interpretacjami utworów pochodzących z albumu.

 

Technasia – Central [Technasia Records]

Data wydania: 31.05.2010

 


Tracklista:
01. Apologia
02. Obsession
03. Esperance
04. Movement feat. Dosem
05. Jaya feat. Diana Ayanna
06. Music To Watch The City Lights Late At Night
07. Innocuous Clouds
08. Again
09. Heaven Is Only 100m Away
10. Exiled
11. Slowmo
12. Tu Isla feat. Viviana Espinosa
13. Phoenix
14. Central
15. No Fear
16. Aries feat. Bension
17. Palankeen feat. Diana Ayanna
18. Voyager EternalsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →