Tauron Nowa Muzyka 2020 ogłasza: Andy Stott, Floating Points i inni

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka fot. Zofia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka sumiennie pracuje na swoją cenioną markę. Organizatorzy podzielili się nazwami kolejnych artystów, których zobaczymy w 2020 roku w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka 2020 – kto zagra?

Włodarze odbywającej się w Katowicach imprezy odkrywają kolejne karty skrywające nazwy doskonale znanych muzyków. W line-upie Tauron Nowa Muzyka 2020 znaleźli się już m.in. Underworld, Acid Arab, Rival Consoles, Anna Calvi, SEED Ensemble czy Afrodeutsche. Znany jest już także artysta, do którego należeć będzie zaszczyt otwarcia imprezy. W tym roku był to zespół Rhye. Przyszłoroczną edycję TNM zainauguruje Soap&Skin.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka 2020 – kolejni artyści

Dziś doczekaliśmy się kolejnego, arcymocnego ogłoszenia. Line-up Tauron Nowa Muzyka 2020 zasiliło sześć nazw. Są to:

Cigarettes After Sex I Floating Points
Andy Stott I DJ Tennis
Gerd Janson I Jennifer Cardini

Mamy zatem do czynienia z markami doskonale znanymi i docenianymi w Polsce. Radością napawają powroty do kraju m.in. Floating Points i Andy’ego Stotta, którzy mają za sobą premiery świetnie przyjętych wydawnictw. Podobnie jak cieszący się popularnością w Polsce zespół Cigarettes After Sex, na którego występy w kraju przychodzą tłumy fanów. Całości dzisiejszego ogłoszenia Tauron Nowa Muzyka dopełniają ludzie-instytucje. W Katowicach zamelduje się DJ Tennis, ceniony didżej, producent i wydawca, współtwórca labelu Life and Death. Po tegorocznym występie na Open’er Festival, do Polski wróci Gerd Janson, czołowy trendsetter świata muzyki elektronicznej, szef wytwórni Running Back. Wisienką na torcie jest postać Jennifer Cardini, ikony minimal techno, mającej za sobą ponad 20 lat doświadczenia za deckami.

Tauron Nowa Muzyka 2020 – kiedy?

Przyszłoroczna edycja TNM odbędzie się w dniach 11-14 czerwca w Katowicach. Wierzymy, iż kolejny raz impreza nas nie zawiedzie. Tegoroczna edycja wprawiła nas w zachwyt, czego wyraz daliśmy w relacji z festiwalu. Wielu z naszych redaktorów uznało Tauron Nowa Muzyka za najlepszy festiwal tego roku, o czym możecie przeczytać w podsumowaniu roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →