Tatarak Music Festival ogłasza kolejną gwiazdę i Before Party – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Tatarak Music Festival potwierdził kolejną gwiazdę, którą jest duet XXANAXX. Przedsmakiem festiwalu będzie impreza z cyklu GarażoDachówka we Wrocławiu, której headliner na razie pozostaje tajemnicą.

Zespół XXANAXX powstał w 2012 roku, a w jego skład wchodzą Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski aka Lance Flare. Klaudia poszukiwała producenta, Lance Flare rozglądał się w tym samym czasie za wokalistką. Oboje potrzebowali tylko jednego spotkania, by podjąć decyzję o wspólnej współpracy.
Artyści dzielą wspólne zainteresowania w eksperymentalnej muzyce elektronicznej. Ich kompozycje pełne są analogowych brzmień, głębokich basów i przestrzennych pogłosów. Na kwiecien 2014 planowana jest premiera debiutanckiej płyty XXANAXX, która ukaże się pod szyldem Warner Music Polska.
XXANAXX dołączają do grona artystów trzeciej edycji Tatarak Music Festival, w którym znaleźli się już m.in. WhoMadeWhoJan Blomqvist + Band, O.S.T.R. oraz Mikromusic.

11-13.07.2014 | TATARAK MUSIC FESTIVAL | OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przedsmakiem Tatarak Music Festival będzie druga edycja GarażoDachówki w samym centrum Wrocławia, na którą zapraszamy Was 18 czerwca. Headliner imprezy pozostaje na razie tajemnicą, organizator zdradza jedynie, że będzie to jego pierwszy występ we Wrocławiu.
Gwiazda GarażoDachówki zostanie ogłoszona po wyprzedaniu pierwszej, najtańszej puli biletów, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →