Kolejni wykonawcy na Tatarak Music Festival

Wydarzenie

Do grona gwiazd tegorocznej edycji Tatarak Music Festival dołączają Mowe z wytwórni Stil Vor Talent oraz Simon Mattson.

W tym roku Tatarak Music Festival odbędzie się już po raz trzeci. Główną ideą wydarzenia jest promowanie najnowszych trendów w muzyce elektronicznej, alternatywnej i hip-hopu. Tegoroczna edycja imprezy rozegra się w dniach 11-13 lipca nad zalewem Piaski-Szczygliczka, niezwykle malowniczym miejscu w Ostrowie Wielkopolskim.

Dotychczas potwierdzeni artyści, którzy wystąpią na festiwalu to: WhoMadeWho, Jan Blomqvist, O.S.T.R., Mikromusic, XXANAXX, Pete Grace, NeeVald. Do tej listy dołączyli dziś Mowe oraz znany polskiej publiczności Simon Mattson.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mowe to młody duet producentów z Wiednia, którzy związani są z wytwórnią Olivera Koletzkiego – Stil Vor Talent. Zanim zajęli się produkcją byli członkami zespołu indie Mary lost her Pathos. Z miłość do muzyki, artyści chcieli stworzyć nowy projekt, deklarując wojnę zimowym miesiącom tworząc słoneczne letnie dźwięki. Ich pierwszy utwór „Blauer Tag” zyskał w ciągu pierwszych dwóch tygodni ponad 20.000 kliknięć na YouTube. Nie mniejszą popularność przyniósł im kolejny hit „Waves of Air”!

Przypominamy, że bilety na Tatarak Music Festival dostępne są za pośrednictwem naszej bileterii Biletomat.pl!

11-12.07 TATARAK MUSIC FESTIVAL 2014

Miejsce: Zalew Piaski Szczygliczka – Ostrów Wielkopolski

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →