Ruszył nabór na Targi Muzyczne Audioriver 2013

Wydarzenie

Festiwal Audioriver to nie tylko dwie noce świetnej elektroniki granej na nadwiślańskiej plaży, ale i Targi Muzyczne, które w ciągu dnia odbywają się na rynku Starego Miasta w Płocku. Właśnie ruszył nabór na to wyjątkowe wydarzenie.

Targi Muzyczne to – tak jak niedawna Konferencja Muzyczna Audioriver – część dużego projektu o nazwie Rynek Niezależny, którego celem jest rozwijanie i promowanie biznesu opartego na muzyce alternatywnej. Na płockiej starówce organizator festiwalu udostępnia namioty przeznaczone na stoiska wytwórni płytowych, organizatorów wydarzeń kulturalnych, mediów, sklepów muzycznych i uczelni.

Jak dostać się do grona wystawców? Wystarczy do 29 maja 2013 przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie www.rynekniezalezny.pl. „Czekamy zarówno na większe, jak i mniejsze organizacje. Na działające od lat i te zupełnie nowe” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Wielkość i staż nie grają roli. Liczy się to, co wystawca zamierza zrobić podczas naszego festiwalu. Czekamy na interesujące aranżacje stoisk oraz fajne sposoby angażowania naszej publiczności. Targi Muzyczne to część programu Audioriver i na rynku ma być równie ciekawie, jak na plaży.”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest się o co starać, ponieważ na Targach pojawia się nie tylko kilkunastotysięczna publiczność festiwalu, ale i osoby, które nie mają karnetów na nocną zabawę na plaży. Wstęp na rynek jest bowiem bezpłatny. Wystawcy także nie muszą płacić za swoje stoiska, choć w tej kwestii jest pewna nowość. „Co roku dostajemy zapytania od typowo komercyjnych organizacji, które chcą pojawić się na naszych targach. Mówimy tu m.in. o znanych międzynarodowych markach oraz ich przedstawicielach na Polskę. Ich sytuacja jest jednak zgoła inna niż małych, często hobbistycznie zakładanych firm i dlatego od takich podmiotów będziemy pobierać opłaty.” – komentuje Napora. Stawki dla wystawców komercyjnych będą ustalane indywidualnie.

Targi Muzyczne Audioriver rozpoczną się w piątek 26 lipca o godzinie 16:00, a zakończą dzień później o 20:00.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →