Taniec dla Planety – nowy cykl w Poznaniu. Zagra Ruede Hagelstein

News
Ruede Hagelstein Fot. Wassmann

7 grudnia w klubie Projekt LAB zagra Ruede Hagelstein. Jego występ uświetni inaugurację nowego cyklu imprez w stolicy Wielkopolski.

Taniec dla Planety – nowy cykl imprez

Sobotni występ Ruede Hagelstein’a otworzy pierwszą edycję zupełnie nowego cyklu imprez w Poznaniu. Taniec dla Planety, bo taką nazwę nosi debiutujący projekt, stawia sobie wybitnie szczytny cel. 10 zł z każdego biletu przeznaczone zostanie na działalność stowarzyszenia SOS Amazônia. Tutaj jednak akcja charytatywna organizatorów się nie kończy. 70% przychodów uzyskanych z organizacji wydarzeń pod tym szyldem przekazane zostanie na rewitalizacje zdewastowanej w wyniku tegorocznych pożarów Amazonii. Pozostała część pieniędzy wesprze organizację festiwali w Peru i Włoszech. Wszystko w imię zwiększania świadomości kulturalnej i ekologicznej ludzkości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

amazonia

Ruede Hagelstein. Człowiek-orkiestra

Headlinerem sobotniej imprezy będzie Ruede Hagelstein. Tej osobistości klubowiczom przedstawiać nie trzeba. Co ciekawe, niemiecki DJ i producent na początku muzycznej drogi  nie wiązał swojej przyszłości z elektroniką. Jeszcze na początku lat 90. marzył o rockowej kapeli i udzielał się w chórze. Dopiero końcówka ostatniej dekady XX wieku przyniosła przełom w jego karierze w postaci występów w berlińskim Tresorze. Dziś Ruede Hagelstein’a znamy z produkcji dla topowych labeli  z całego świata. Wydawał min. w Watergate Records, Kitsune czy Cocoon.

Ruede Hagelstein | BOLIER ROOM

Ruede Hagelstein w obstawie poznańskich artystów

Obok niemieckiej gwiazdy usłyszymy uznane postacie poznańskiej sceny klubowej. Sobotniej nocy zagrają: Sassafras Tree, czyli stosunkowo nowy projekt Mitcha i Lewej, Boarding Pass, Adam Passon, Yah0. Impreza odbywać się będzie dwutorowo. Drugą miejscówką grającą dla naszej planety będzie Przelot. Za konsolą lokalu przy Wrocławskiej 8 zasiądą: Łukasz Kowalka, znany z naszego cyklu MunoRadar naked relaxing i Błażej PrzybyszBobo. Oj, będzie tańczone!

Taniec Dla Planety: Ruede Hagelstein

Pierwsza edycja Tańca Dla Planety odbędzie się 7 grudnia w Projekcie LAB na Grochowych Łąkach. Start – 23:00. Spragnionych tanecznych rytmów zapraszamy na warm-up do Przelotu.

Ruede Hagelstein: Taniec Dla Planety

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →