Tama zaprasza na Audio Weekend

Eventpromo
Audio Weekend

W normalnych warunkach, w tym terminie bawilibyśmy się w Płocku na Audioriver. Jako, że festiwalowe lato zostało odwołane przez pandemię, na otarcie łez poznańska Tama zaprasza na Audio Weekend.

Audio Weekend w Tama Bar – line-up

24 lipca- Thabo | Audio Weekend w Tama Bar

Thabo Audio Weekend

Audio Weekend otworzy Thabo. Pochodzący z Berlina DJ, producent muzyczny i promotor to wciąż debiutant na scenie house i techno, ale ma już na koncie pierwsze sukcesy i wydania w prestiżowych wytwórniach takich jak DFTD czy Lapsus. Jego ostatnie EPki były grane m.in. Carla Craiga, DJ-a T, DJ-a Sneaka, Dubspeeka czy Jorisa Voorna, a w setach pobrzmiewa nostalgia za młodzieńczą miłością do hip-hopu, napędzana rytmiczną perkusją i pulsującymi liniami basowymi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety: 30 zł, kup na Biletomat.pl

25 lipca – Bass Astral | Audio Weekend w Tama Bar

Bass Astral Audio Weekend

W sobotni wieczór w ramach Audio Weekendu swój solowy koncert zagra Bass Astral. Jako producent, szerszej publiczności dał się poznać występując w duecie Bass Astral x Igo, z którym stworzył trzy albumy i zagrał dziesiątki koncertów podczas tras oraz na wszystkich najważniejszych polskich festiwalach. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą – Techno do miłości.

Bilety: 75 zł, kup na Biletomat.pl

25 lipca – Kevin de Vries | Audio Weekend w Tama Bar

Kevin de Vries Audio Weekend

Audio Weekend zamknie rezydent TamyKevin de Vries. DJ i producent muzyczny w bardzo krótkim czasie zyskał popularność i uznanie, łącząc techno z elementami muzyki transowej. Dzięki pierwszej EP A Journey Through Life, wydanej przez Complexed Records w 2015, zwrócił na siebie uwagę takich postaci, jak Richie Hawtin czy Adam Beyer. Kolejne sukcesy przyszły bardzo szybko. Kawałek Eternity trafił na składankę z okazji 20. lecia Drumcode, a Time Traveller był jednym z utworów najczęściej granych przez Svena Vatha w 2016 roku. Obecnie wydaje też dla Afterlife, We Are The Brave oraz Cocoon. Jego najnowsze produkcje często grywają w swoich setach największe nazwiska sceny klubowej takie, jak Solomun, Mind Against, Tale of Us i wielu innych.

Bilety: 30 zł, kup na Biletomat.pl

Audio Weekend w Tama Bar

Biletomat.pl
od 30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →