Tama się zamyka… na wakacje!

635
News
Tama się zamyka… na wakacje!

Poznański klub zakończył swój pierwszy "sezon".

Klub w poznańskiej Izbie Rzemieślniczej zamyka się na lato. Tama ma za sobą pierwszy rok działaności, podczas którego mogliśmy tam usłyszeć takich artystów jak m.in. Vitalic, Rrose, Radio Slave, Butch, Dj Rolando czy The Hacker.

„No i stało się! Pierwszy sezon tamowania w Izbie Rzemieślniczej za nami. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu osób, więc korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim przyjaciołom Tamy zawsze skłonnym do pomocy, promotorom, dyrekcji i obsłudze WiR, całemu klubowemu staffowi, barmanom, technikom, dostawcom oraz firmom, które pomogły nam wyciągnąć miejscówkę z objęć głębokiego PRLu! Podziękowania należą się także długiej liście artystów, których udało nam się do Poznania zaprosić zarówno na imprezy klubowe, jak i koncerty, a przede wszystkim Wam – za niesamowity vibe co weekend i siłę napędową do dalszych działań. W Tamie widzimy się dopiero po wakacjach, ale na pewno spotkamy się też w międzyczasie, o czym dowiecie się wkrótce.” – ogłosił wczoraj klub na swoim fanpage.

Jeśli latem będziecie mocno tęsknić za murami Tamy, to jedynym wyjątkiem będzie koncert Chelsea Wolfe, który odbędzie się 14 sierpnia.