Tama rozpoczyna walkę o przyszłość naszej planety

News
tama

Na takie inicjatywy czekaliśmy. Poznańska Tama ogłosiła właśnie program walki nadmiernym zużyciem plastiku. W klubie zajdzie szereg zmian, które mają pomóc w walce o lepsze jutro naszego środowiska.

Reklama

Tama – na takie zmiany czekaliśmy

Tama właśnie ogłosiła swój plan walki z wszechobecnym plastikiem. Włodarze klubu zapowiadają koniec serwowania plastikowych kubków. W klubie zamontowano nowoczesną instalację, która umożliwi nalewanie zdrowej, bezpiecznej w spożyciu wody, którą uczestnicy imprez będą mogli zakupić za symboliczne 3 zł za pół litra.

Plastikowe szklanki zastąpią wielorazowe kubki, które będzie można otrzymać po opłacaniu zwrotnej kaucji w wysokości 5 zł. Dzisiejsza impreza będzie również pierwszą, na którą będziemy mogli wnieść własne bidony, które pracownicy napełnią wodą.

W Tamie nie uświadczymy również plastikowych słomek, a żetony, którymi posługują się pracownicy lokalu zostały wykonane z biomasy odpadów ziemniaczanych.

Zamiany niezwykle cieszą naszą redakcję. Niejednokrotnie podkreślaliśmy jak ważne w branży klubowej są kroki tego typu. W dobie wszechobecnej mody na działania proekologiczne, o których pisaliśmy trochę w kontekście chociażby ostatnich instagramowych występów Peggy Gou, wiele deklarowanych zmian ma często charakter stricte marketingowy.

Przejawy troski o środowisko traktowane są w sposób promocyjny, a realne działania na rzecz naszej planety stanowią jedynie pretekst do promowania wydarzeń.

Blawan Boiler Room

Przykład Tamy bardzo dobrze obrazuje w jaki sposób powinniśmy rozpocząć walkę z zalewającym nas plastikiem. Mamy nadzieję, że inne kluby w Polsce pójdą za tym przykładem!

Prawdziwie ekologiczny weekend w Tamie

Jeśli chcecie na własnej skórze przekonać się o tym co dla środowiska robi poznański klub możecie wpaść na dwie doskonałe imprezy, które odbędą się w klubie w ten weekend. Dziś walentynki z Blawanem, a jutro Claptone. Bilety na obydwa wydarzenia do nabycia na stronie Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Weekend Walentynkowy w TAMA!

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.