TAMA w nowym miejscu i z nowymi pomysłami

Wydarzenie

Na początku marca odbędzie się w Poznaniu pierwsza impreza z nowego cyklu TAMA w miejscu, w którym do tej pory nie odbywały się wydarzenia z muzyką elektroniczną. Będzie dwoje zagranicznych gości.

Projekt TAMA kojarzy się w Poznaniu głównie z letnimi imprezami, jednak jego twórcy postanowili rozszerzyć działalność i organizować wydarzenia również w chłodniejsze pory roku. Raz w miesiącu imprezy pod szyldem TAMA odbywać się będą w niedawno otwartym klubie B17, znajdującym się na terenie Stadionu INEA przy Bułgarskiej 17.

Delta Funktionen
Pierwsza impreza nowego cyklu zaplanowana jest na 4 marca, a jej głównymi gwiazdami będą Sonja Moonear i Delta Funktionen. Sonja to gwiazda wytwórni Perlon i berlińskiego klubu CDV oraz mistrzyni minimalowych produkcji. Do grona fanów jej talentu należy m.in. Ricardo Villalobos. Delta Funktionen to główny z projektów muzycznych Nielsa Luinenburga, którego produkcje trafiły na łamy prestiżowych wytwórni Delsin i Field, zdobywając rzesze zwolenników.
Za support odpowiedzialny będzie dobrze znany poznańskiej publiczności Gary Holldman, który podczas imprezy świętować będzie wydanie nowej epki dla International Day Off.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →