Tama – podsumowanie 2019, plany 2020

News
Tama 2020

Tama w 2019 roku potwierdziła czołową pozycję pośród klubów. Dziś pochylamy się nad tym, co działo się i dziać się będzie na Niezłomnych 2.

Tama – niezwykle udany rok

2019 rok to zdecydowanie najlepszy okres w historii funkcjonowania Tamy. W tym roku, w poznańskim klubie usłyszeliśmy tak wielu artystów z najwyższej światowej półki, że ciężko wyobrazić sobie lepszy line-up dla fanów muzyki klubowej.

Pierwszy kwartał rozpoczął się od występu naszej rodzimej wschodzącej gwiazdy techno – VTSS. Mogliśmy posłuchać w ramach szalenie ciekawego projektu, jakim jest prowadzony przez Michała Gutkowskiego – Rave Order. W lutym, w Izbie Rzemieślniczej odbyła się jedna z najważniejszych imprez klubowych w Polsce – druga odsłona cyklu WIR, której gościem była niekwestionowana królowa techno –  Ellen Allien. Zimowe miesiące to kolejne występy gwiazd światowego formatu – Rebekah, Dax J, Monoloc i Joris Voorn, którego niedługo będziemy mogli usłyszeć ponownie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drugi kwartał 2019 roku w Tamie to przede wszystkim występy: Carla Craiga, założyciela renomowanej wytwórni Suara – CoyuJacka Sienkiewicza, urodziny klubu, na których usłyszeliśmy Catz’n’dogz w formule all night long, oraz wieńcząca trzy miesiące wisienka na torcie – set rezydenta kultowego BerghainLena Fakiego.  Sezon zamknął 30 czerwca Emanuel Satie.

Ekipa Tamy nie próżnowała w czasie wakacyjnej przerwy. Rezydentów klubu usłyszeć mogliśmy m.in. na Wisłoujściu czy wrocławskiej Wyspie Tamka.

Tama. Nowy sezon, jeszcze więcej emocji

Sezon klubowy 2019/20 na Niezłomnych rozpoczął się od potężnego uderzenia. Na otwarciu wystąpił bowiem Stefano Noferini. Dalej było tylko lepiej. Tommy Four Seven, Błażej Malinowski z Michałem Wolskim, Anna, Anicent Methods, DJ Rush, Oliver Koletzki, Recondite, Kobosil, fenomenalny Marcel Dettmann, a na zakończenie rokuBooka Shade.  W listopadzie w Tamie odbyła się unikatowa na skalę światową wystawa Svena Marquardta. Dotychczas zagościła w zaledwie czterech klubach na świecie. Brzmi to naprawdę imponująco. A wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze lepiej.

Warto wspomnieć również, że i nasza redakcja maczała palce w wydarzeniach odbywających się w ubiegłym roku w Tamie. 11 października świętowaliśmy tam nasze 15 urodziny, z których relację możecie znaleźć poniżej.

Tama – program na 2020

Nadchodzące miesiące zapowiadają się niezwykle obiecująco. Klub otwiera nową salę, o czym więcej przeczytacie tutaj. Choć na chwilę obecną nie znamy całego kalendarza klubu, to informacje, które już do nas dotarły, napawają nas dziką radością.

Jeszcze w styczniu w Tamie wystąpi Shlømo, artystka, której udało się oczarować pół naszej redakcji – Cinthie oraz Jooris Voorn. Luty i marzec wydają się być miesiącami cięższych brzmień, lecz nie znamy jeszcze pełnego programu artystycznego. Usłyszymy min. Pleasurekraft, Blawana, Oliviera Huntemanna czy Oscara Mulero. Wygląda to wszystko i brzmi fantastycznie!

Fot. Artur Nowicki

Wydarzenia w klubie Tama, Poznań

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →