Tama ma program wsparcia dla Ukrainy. Start już od imprezy z Chrisem Liebingiem

News

Kolejni przedstawiciele polskiej sceny klubowej włączają się do pomocy przyjaciołom z Ukrainy. W obliczu straszliwych wydarzeń u naszych wschodnich sąsiadów, poznański klub Tama wychodzi z inicjatywą wspierającą najbardziej potrzebujących. Start akcji od imprezy z Chrisem Liebingiem. Sprawdź szczegóły.

Tama – cegiełka wsparcia dla Ukrainy

Włodarze poznańskiego klubu Tama wychodzą z pomocowym rozwiązaniem dla Ukrainy dzięki wewnętrznym działaniom w klubie. Obecna sytuacja wymaga dużych środków finansowych, które zbierane są w Polsce na wielu płaszczyznach. Mnóstwo ośrodków kulturalnych rezygnuje z części wpływów na rzecz pomocy ofiarom wojennym. Księgarnie, kina, platformy streamingowe, ale także kluby kojarzone z undergroundową muzyką klubową. Transformator, Jasna 1, Sfinks 700 a teraz m.in poznańska Tama. Jeden z najlepszych klubów w Polsce oficjalną zbiórkę pieniędzy rozpoczyna dzisiaj, od sprzedaży biletów na swój flagowy, marcowy event z udziałem Chrisa Liebinga.

Tama

Wszystkie ręce na pokład

Tama planuje przeznaczyć 10zł z każdego biletu na pomoc Ukrainie. Do sprzedaży trafi blisko 1000 wejsciówek, co oznacza bardzo konkretną sumę na wsparcie rodzin, które potrzebują pomocy i trafią do Poznania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co miesiąc będziemy typować minimum jedno wydarzenie, z którego część dochodu będziemy chcieli przeznaczać na pomoc. Dzięki swoim imprezom chcemy pomóc najbardziej potrzebującym, szukającym schronienia w naszym kraju, niemającym środków do normalnej egzystencji.

– właścieiele poznańskiego klubu Tama

Chris Liebing, jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, będzie gwiazdą najbliższej edycji elitarnego cyklu imprez WIR. Na poprzednich edycja występowali m.in Marcel Dettmann, Len Faki czy Kollektiv Turmstrasse. Już 18 marca w poznańskiej Tamie kolejna odsłona, na której legenda techno zagra u boku mocnego polskiego supportu – Deasa i Gary’ego Holldmana. Chris Liebing na swoich kanałach społecznościowych wezwał do wspierania Ukrainy w tych ciężkich czasach. We dance together, we fight together!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →