Tama: Luna City Express oraz Gabber Eleganza na przedsmak jesieni

fot. Luna City Express, Soundcloud / Michele Stroppa
Eventpromo
TAMA start 22

Poznańska Tama kończy z wakacyjnym lenistwem i powraca do Was z kalendarzem pełnym mocnych nazwisk! Jak zapowiadają przedstawiciele klubu, najbliższy weekend to preludium do mocnego i różnorodnego tegorocznego jesiennego sezonu.

Piątek jeszcze letni

Tama rozpoczyna przedstart sezonu od house’owych brzmień – a to wszystko za sprawą głośnego duetu Marco Resmanna i Normana Webera, znanego pod aliasem Luna City Express. Muzyka tego znakomitego tandemu didżejsko-producenckiego to mieszanka szerokiego spektrum inspiracji od Chicago house po funk, disco, hip-hop i acid jazz, przedstawionych w nowych, parkietowych odsłonach. Support zapewnią gwiazdy lokalnej sceny – Joana, Aen oraz Bassment.

Marco Resmann / January 26 / 5pm-6pm

NORMAN WEBER – SUPERSONICOS – 27 OCT 2021

Sobota na ostro

Kolejny wieczór będzie należeć już do przedstawicieli zdecydowanie szybszych brzmień. Wystąpi włoski artysta rezydujący w Berlinie, który już wcześniej miał pojawić się w poznańskiej Tamie z okazji Possession, lecz ostatecznie zobaczycie go w najbliższą sobotę – Alberto Guerrini, czyli Gabber Eleganza.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Producent opisuje swoją twórczość jako „uchwycenie brutalnego brzmienia hardcore, a także obecnej fali undergroundowej muzyki klubowej i elektronicznej czerpiącej inspirację z dźwięków rave i gabber”. Wraz z headlinerem szybkie techno doznania zapewnią Wam Cruz0e oraz Kubok.

GABBER ELEGANZA donk & gabber set in The Lab LDN

Tama w pierwszy weekend września – bilety

Tak, jak możecie się spodziewać, wraz z nadchodzącą inauguracją kolejnego sezonu klubowego wracają również standardowe godziny otwarcia klubu – od 23:30 do 6:00. Wejściówki na wydarzenia weekendowe będą dostępne na bramce Tamy w cenach 20 zł do północy i od 3 w nocy bądź 30 zł po północy do godziny 3. Bramka będzie zamykana o godzinie 4 nad ranem.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →