Tama prezentuje nową salę – stałą rezydencję cyklu Plug.In

News

Jak informowaliśmy już miesiąc temu, poznańska Tama przybiera na rozmiarach. Już w tym tygodniu nastąpi otwarcie nowej przestrzeni - Tama Bar. Poznaliśmy kolejne szczegóły tego przedsięwzięcia.

Czwartek 23 stycznia, będzie dniem, w którym swoją działalność oficjalnie zainauguruje Tama Bar. Nowe miejsce w obrębie budynku poznańskiego klubu niesie za sobą szereg zmian. Czego możemy się spodziewać?

Tama Bar. Plug.In na swoim

Przede wszystkim swoją stałą rezydencję zyska cykl Plug.In. Ekipa, której działania ogromnie szanujemy i wspieramy, będzie nadawać streamy z imprez z udziałem lokalnych didżejów i nie tylko. Choć Plug.In coraz chętniej krąży po całym kraju i nie tylko, to posiadanie stałego miejsca z całą pewnością pozwoli na dalszy rozwój cyklu i jeszcze lepsze produkcje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama Bar. Nowe miejsce, nowe zasady

Jak już wcześniej informowali włodarze Tamy, nowa przestrzeń ich klubu liczyć będzie 300 metrów kwadratowych. Prócz kolejnego baru i miejsca do tańca, goście będą mogli tu nieco odpocząć. Wracając do samej muzyki – występom odbywającym się w Tama Bar przyświecać będzie zasada #under125bpm. Możemy liczyć zatem na spokojniejsze brzmienia i różnicę w stosunku do tego, co dominuje na dużej sali poznańskiej miejscówki.

Tama Bar. Rozgrzewka przed występem Jorisa Voorna

To nie wszystko. Tama Bar będzie dostępny dla gości od środy do soboty, od godziny 17:00. Ponadto prócz muzyki na żywo, wyświetlane będą tu zrealizowane dotąd nagrania. Jednym z nich będzie ubiegłoroczny występ Jorisa Voorna, który zostanie wyemitowany w ramach rozgrzewki przed kolejnym, piątkowym występem niderlandzkiego didżeja i producenta w Tamie. Transmisja ta rozpocznie się o godzinie 17:00.

Tama Bar. Kiedy oficjalne otwarcie?

Oficjalnie otwarcie z udziałem ekipy Plug.In odbędzie się w czwartek, 23 stycznia, o godzinie 17:00. Od 21:00 rozpoczną się sety na żywo w wykonaniu Mia Twin, Keytova oraz KRZone’a. Stream z imprezy dostępny będzie na profilach Plug.In oraz Muno.pl na Facebooku.

Tama Bar Opening

Tama Bar Opening

Clubbing I TAMA

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →