Tama celebruje Dzień Kota! Stream DJ setów będzie połączony ze zbiórką na rzecz zwierząt

Wydarzenie
Tama zaprasza na stream online z okazji Dnia Kota

Poznański klub Tama nie pierwszy raz daje się poznać z tej strony. Włodarze lokalu organizują wydarzenie charytatywne, które docelowo polepszy los bezdomnych koteczków. Już wkrótce czekają na nas live streamy oraz zbiórka dla milusińskich ze Schroniska na Bukowskiej.

Dzień święty święcić – Tama x Dzień Kota

Dzień Kota może świętować każdy – nie tylko szczęśliwi posiadacze futrzaków. Prócz humorystycznego wydźwięku,  święto służy również zwiększaniu świadomości i odpowiedzialności wśród właścicieli oraz popularyzowanie adopcji bezdomnych zwierząt. Schroniska – kiedy się o nich nie mówi – zawsze są przepełnione. Nie kupuj – adoptuj, to ważne hasło, które śmiało mogłoby być mottem kociego święta. Oczywiście, kochamy wszystkie zwierzątka i nie dyskredytujemy tych rasowych, jednak warto o tym pamiętać, decydując się na przygarnięcie pupila. Klub Tama nie kryje się ze swoją słabością do stworzeń wszelakich, dlatego z okazji Dnia Kota odpala specjalne DJ-skie streamy. Będą one połączone z charytatywną zbiórką.

Tama zaprasza na stream online z okazji Dnia Kota

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama – muzycznie dla koteczków

Z oczywistych względów, impreza w obecnych warunkach jest niemożliwa, ale nic straconego. Tama organizuje dwa dni DJ-setów. Odpowiednio 27 lutego i 7 marca o godzinie 20.00 będziecie mieć możliwość obejrzenia scenicznych popisów artystów zaprzyjaźnionych z klubem. Oczywiście, wszystko dla koteczków. Specjalnie dla zwierzaków zagrają: Aksamit, Joana, Keytov oraz Kuba Otłowski. Za wizualizacje odpowiedzialna będzie niezastąpiona Lola Haze. Z największą przyjemnością Muno.pl dołącza do poznańskiego klubu, jako jeden z partnerów akcji z okazji Dnia Kota i gorąco zachęcamy do brania udziału w wydarzeniu, udostępnianiu oraz dokonywania wpłat na rzecz schroniska.

Aksamit – Plug.in in Tama

Aby nie zapomnieć o zapowiedzianych streamach, dołączcie koniecznie do wydarzenia na Facebooku.

Aby wesprzeć zwierzęcych pensjonariuszy Schroniska na Bukowskiej odwiedźcie stronę zrzutka.pl, gdzie właśnie wystartowała zbiórka organizowana przez klub Tama.

Tama i adopciaki

Dzień Kota nie jest akcją jednorazową! Klub postanowił zaangażować się na maksa i z tego względu, przedstawiciele Tamy osobiście odwiedzą Schronisko na Bukowskiej i… przedstawią Wam kicie do adopcji. Postów zapoznawczych szukajcie już wkrótce na ich social mediach.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →