„Tam, gdzie żyje miłość” – historia o akceptacji i twórczej ekspresji

News
Where Love Lives

Już w najbliższy czwartek światło dzienne ujrzy film Where Love Lives. Dokument o klubowym życiu nocnym będzie składał się z trzech segmentów dostępnych wyłącznie na YouTube. Premiera filmu autorstwa Glitterbox w reżyserii Brilliamsa odbędzie się 18 marca. Cztery godziny wcześniej, główną część projektu poprzedzi kilka DJ-setów, a wszystko zakończy dwugodzinne wirtualne afterparty.

Where Love Lives zawiera ekskluzywne wywiady z Billym Porterem, Honey Dijon, Kathy Sledge, Nickym Siano, Jellybean Benitez i wieloma innymi personami ze świat muzycznego. Zdjęcia do filmu odbyły się w Nowym Jorku, na Ibizie, w Paryżu i Londynie, a całość jest produkcją clockwise.film i Defected, wyreżyserowaną przez Brilliamsa, z założycielem Glitterbox, Simonem Dunmore’em. Projekt powstawał przez 2 lata i rozpoczął się jeszcze przed pandemią. Opowiada o nieprzemijającej sile muzyki manifestującej różnorodność i integrację społeczności. „To historia o akceptacji i twórczej ekspresji – wzmocnionej, umożliwionej i udźwiękowionej przez muzykę klubową”.

Glitterbox presents Where Love Lives – Trailer

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Where Love Lives. Znaczenie tożsamości

Po ogłoszeniu daty premiery Where Love Lives, ujawnione zostały wszystkie szczegóły dotyczące jego trzyczęściowej adaptacji. Wirtualna, rozpocznie się na YouTube o 16:00 czasu zachodnioeuropejskiego w czwartek 18 marca. Setami otworzą ją: Melvo Baptiste, Jellybean Benitez i Dimitri From Paris. Zraz po nich, o godzinie 20:00, nastąpi światowa premiera. Na deser, twórcy zostawią nas z afterparty i setami Natashy Diggs i Fat Tony’ego. Występy Melvo Baptiste i Fat Tony będą transmitowanie z nieujawnionych jeszcze, sekretnych lokalizacji.

Reżyser Brilliams opisuje swoje intencje związane z filmem:

Zawsze fascynowały mnie pozytywne efekty muzyki i społeczności, które wokół niej wyrastają. Od samego początku istnienia muzyki tanecznej, parkiety były bogatym gruntem dla społeczności, a także niesamowitą reprezentacją tożsamości kulturowej i autoekspresji. Każdy ma swoją własną drogę, którą obiera na parkiet i własną podróż w wyrażaniu siebie, którą musi przebyć. Poprzez film chcemy pokazać, dlaczego te podróże są tak ważne.

W obliczu braku imprez na dotychczasową skalę, Where Love Lives jest przejmującym świadectwem tego, w jaki sposób muzyka i taniec łączą społeczności. Poprzez historie artystów, tancerzy i queer performerów, film zgłębia tematy tożsamości oraz autoekspresji. Otwiera również dyskusję nad znaczeniem, jakie mają kluby w stosunku do tych, których tożsamość nie jest na co dzień w pełni akceptowana. Film nawiązuje zarówno do historii kultury klubowego życia nocnego oraz przedstawia jej teraźniejszość.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →