Tale Of Us wystąpią w Starej Rzeźni – ZAMÓW BILETY

3 594
Wydarzenie

10 listopada odbędzie się jedno z najważniejszych urodzinowych wydarzeń SQ klub. Bohaterami imprezy w poznańskiej Starej Rzeźni będą Tale Of Us! Bilety już w sprzedaży!

Duet Tale of Us, czyli Carmine Conte i Matteo Milleri, zadebiutował w 2010 roku, początkowo zdobywając sławę dzięki remiksom utworów Thugfucker i WhoMadeWho. Później zachwycał też autorskimi produkcjami. Niedawno artyści wydali utwór we współpracy ze swoimi przyjaciółmi z labelu – duetem Mind Against oraz zapowiedzieli EP-kę dla kultowej wytwórni R&S.
Reprezentanci wytwórni Life and Death posiadają wyjątkowy talent w budowaniu napięcia podczas swoich DJ-setów, o czym przekonali się chociażby fani cyklu ENTER. na Ibizie oraz uczestnicy najważniejszych światowych festiwali. To samo zresztą tyczy się ich występu na Audioriver 2013 czy tegorocznej edycji.
Bohaterowie imprezy to niejedyny duet, który usłyszymy tej nocy. Ich występ supportować będzie ‚back to back’ Leona i Angelo Mike’a oraz Toma Palasha i Vladimira Kozakova.
Impreza z udziałem Tale of Us odbędzie się 10 listopada w poznańskiej Starej Rzeźni i będzie częścią urodzinowego programu SQ klub.