Czym jest współpraca w biznesie muzycznym?

News

Panele dyskusyjne i koncerty pod hasłem "Współpraca". Zobacz co będzie się działo w ten weekend w Krakowie podczas Tak Brzmi Miasto!

Festiwal showcase’owy i konferencja muzyczna Tak Brzmi Miasto! powraca w swojej szóstej odsłonie. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli branży muzycznej, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku. W tym roku część konferencyjna odbywa się pod hasłem „Współpraca”.
Chodzi o niełatwy temat współpracy rozumianej na wiele różnych sposobów: między muzykami, wewnątrz-zespołowej, międzymiastowej, ale też interdyscyplinarnej.

W trakcie ponad 20 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów i prezentacji sięgniemy do doświadczeń międzynarodowych specjalistów – muzyków, organizatorów, menedżerów, dziennikarzy, wydawców – wszystko po to, by przekazać tę wiedzę Tobie! To wszystko odbędzie się w Teatrze Nowym Proxima (Krakowska 41).
Z kolei koncert będą odbywać się w bliskim sąsiedztwie kompleksu, na Kazimierzu, w klubach Serce, Piękny Pies, Drukarnia, Barka czy Alechemia. Zagrają tam krakowskie zespoły reprezentujące lokalne kolektywy muzyczne: Attention Please!, Karoryfer Lecolds, Wynik Współpracy, Loose Wire, ArsLatrans i Krakowska Scena Muzyczna.
Bilety na cześć konferencyjną i koncerty Tak Brzmi Miasto 2017 są dostępna na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

11-12.11 / Tak Brzmi Miasto 2017 / Kraków
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →