Tajemniczy Ogród odbędzie się po raz drugi

Eventpromo
Iskra Pole Moktowskie zamknięta

Po niezwykle udanej pierwszej edycji elektronicznego pikniku Tajemniczy Ogród w Iskrze Pole Mokotowskie, przyszedł czas na druga edycję. Sprawdź, co będzie się działo w ten weekend w warszawskim lokalu.

Tajemniczy Ogród – elektroniczna uczta pod chmurką

Jakiś czas temu w Iskrze zapoczątkowany został nowy cykl wydarzeń. Chodzi o Tajemniczy Ogród, nad którym pieczę sprawuje Mia Twin i Gigi. Kraina dźwięków skąpana w księżycowym blasku, w której doświadczyć można zarówno tych lżejszych dźwięków, poruszających najbardziej delikatne struny duszy, jak i tych, które wprawią Was w stan ekscytacji. Wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu i pozwala uczestnikom rozkoszować się urokami muzyki w letnich warunkach.

Mia Twin & GiGi pres. Tajemniczy Ogród E2 – line-up

Podczas drugiej edycji nowatorskiego cyklu, Iskra gościć będzie grono szanowanych artystów z kręgu muzyki klubowej. Swoimi setami podczas nocnej części pikniku uraczy nas ODRA, Tika Milano, Mia Twin, Paulina Dębowska oraz Saint Peter // PL. Królować będą dźwięki spod znaku techno w wydaniu mniej lub bardziej melodycznym.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mia Twin @ Tama Club in Poznań, Poland for Plug.in

Część dzienna to podróż w krainę wszelkiej maści odmian house’u. Za muzykę w tym czasie odpowiadać będzie Kaj oraz Kshyvoosky.

Tajemniczy Ogród, 1-2 sierpnia w ISKRA Pole Mokotowskie w Warszawie

Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend, 1 i 2 sierpnia w ISKRA Pole Mokotowskie. Start przewidziany jest na godzinę 15:00, a koniec o 6:00 dnia następnego. Wjazd jedyne 20 zł, więc stawiajcie się tłumnie, by biwakować!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →