Ta książka to nowa obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów techno

Fot. Materiały promocyjne
News
Książka o światach techno

W przyszłym miesiącu ukaże się nowa książka poświęcona wpływowi muzyki techno na różne elementy kultury.

Książka o światach techno

300-stronicowa książka zatytułowana Techno Worlds, powstała w oparciu o wystawę Goethe-Institut o tej samej nazwie i analizuje związki muzyki techno ze sztuką współczesną, technologią, tożsamością i podejściem do clubbingu.

W książce znajdziemy wiele zdjęć, w tym 80 ilustracji, oraz teksty autorstwa takich artystów, jak Tony Cokes, Zuzanna Czebatul, Aleksandra Domanović, Abdul Qadim Haqq, Ryōji Ikeda, Maryam Jafri, M+M, Henrike Naumann & Bastian Hagedorn, Carsten Nicolai, The Otolith Group, Vinca Petersen, Daniel Pflumm, Sarah Schönfeld, Jeremy Shaw, Dominique White, Tobias Zielony, a także reżyserzy filmowi Jacqueline Caux, Romuald Karmakar i muzycy DeForrest Brown, Jr. , Chicks on Speed, Rangoato Hlasane, Robert Lippok i Mamba Negra.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno Worlds książka
Fot. Okładka książki Techno Worlds

Książka ta, oparta na tekstach i obrazach, otwiera portal do zwykle strzeżonego świata techno. Śledzi kulturowo-historyczny wymiar i artystyczną eksplorację doświadczeń związanych z dźwiękiem elektronicznym.

– czytamy w opisie Techno Worlds

Wystawa Techno Worlds zawita także do Warszawy

Premiera tego wyjątkowego wydawnictwa zapowiedziana jest na 22 czerwca. Zamówienia na kupno książki możecie składać pod tym adresem.

Wystawa objazdowa Goethe-Institut przed końcem tego roku zatrzyma się także w Houston, Nowym Jorku, Bostonie i Los Angeles. W przyszłym roku będą mieli okazję zobaczyć ją na własne oczy mieszkańcy Mexico City, Montevideo, São Paulo i – uwaga – Warszawy.

Kuratorami wystawy są niemieccy muzycy – Mathilde Weh i Justin Hoffmann oraz berliński kolektyw Creamcake. Wystawa zadebiutowała w Budapeszcie w sierpniu ubiegłego roku.

Techno Worlds
Fot. Fragment filmiku video prezentowanego na wystawie Techno Worlds

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →