Ta aplikacja pomoże Ci odnaleźć osoby poznane w klubowych toaletach

Fot. Materiały promocyjne
News
Aplikacja Bathromm BFFS

Nowa aplikacja ma za zadanie połączyć Cię z "łazienkowymi towarzyszami" poprzez wstawianie zabawnych anegdot czy "drunk photos".

Kumpela z łazienki

Wszyscy to znamy. Czekamy sobie elegancko w kolejce do kibelka w klubie, rozglądamy się nieśmiało na boki, zerkamy co nowego w naszym smartphonie, w końcu ktoś nas zagaduje i rozkręca się rozmowa. Trwa ona najczęściej chwilę, jednak może mieć poważne konsekwencje. Według ankiety przeprowadzonej przez Dusk wśród 2 tysięcy Brytyjczyków w wieku 18-45 lat 59% osób udzieliło lub otrzymało związkową poradę w klubie, pubie lub toalecie barowej. Spośród tych osób jedna na pięć zakończyła związek lub rozpoczęła nowy na podstawie wskazówki kolegi/koleżanki z łazienki.

Aplikacja Bathroom BFFS

Nowa aplikacja o nazwie Bathroom BFFS chce połączyć ze sobą osoby, które poznały się w ten właśnie sposób. Nie działa ona jednak podobnie np. do Tindera. Użytkownicy zachęceni są bowiem do przesłania swoich najlepszych historii, które będą wyświetlane na stronie internetowej i w aplikacji, oraz zdjęć i filmików. Jeśli ktoś rozpozna w nich siebie, to może odezwać się do autora/autorki materiału. Jak wygląda przykładowa historia wrzucona na Bathroom BFFS? Poniżej macie przykład:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jedna dziewczyna podsłuchała mnie w kibelku, jak rozmawiałem z kumpelą, czy zrobić sobie nowe cycki. Powiedziała mi, że sama zrobiła sobie operację kilka miesięcy temu. Pozwoliła mi nawet dotknąć swoich piersi dla „oceny jakości”. Potem dała mi numer do swojego chirurga, u którego ostatecznie wylądowałam. To zupełnie odmieniło moje życie! Myślę o tym za każdym razem, gdy patrzę w dół, i chciałbym znaleźć tę dziewczynę, aby jej podziękować

– wyjawia jedna z użytkowniczek aplikacji.

W innym poście jedna Brytyjka podzieliła się taką historią:

Zawsze gdy idę do klubu, lubię pytać dziewczyny w toaletach o ich najgorsze akcje z chłopakami, których poznały na imprezach. Mam spisanych około 50 historii, które zebrałem. Teraz chciałabym odnaleźć te wszystkie wspaniałe babeczki.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy taka aplikacja sprawdziłaby się w Polsce?

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →