Sztuka Remixowania

News

Na rynku pojawił się nowy produkt dla remixerów. "The Art Of The Remix" to 7 godzinny film instruktażowy prowadzony przez dwóch światowej sławy producentów.

FaderPro przy współpracy z firmą Auraleo stworzyli interaktywny kurs dla remixerów „The Art Of The Remix”. Ma on postać filmów instruktażowych prowadzonych przez znanego multi-platynowego producenta Vincenta di Pasquale oraz znanego dj’a, producenta i remixera – Stevena Lee Hollywooda.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

„The Art Of The Remix” to jak siedzenie obok dwóch światowej sławy remixerów, podczas tworzenia przez nich remixu od samego poczatku aż do końca.

 

„Miałem ogromne szczęście, gdyż na przestrzeni tych wszystkich lat w mojej karierze udało mi się współpracować z najbardziej utalentowanymi producentami na świecie. Ludzie przez cały czas pytaja się czy mogą usiąść razem ze mną w studiu i zobaczyć jak tworzę swoje remixy. Teraz, dzięki „The Art Of The Remix jest to mozliwe.”opowiada Di Pasquale

 

 

Trwającą ponad 7 godzin sesję studyjną można kupić na oficjalnej stronie FaderPro. Cena „The Art Of The Remix” wynosi $99.99

 

Poniżej znajduje się krótki trailer, z którego dowiecie się o zaletach „The Art Of The Remix”

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →