Szkoła remiksowania Martina Eyerera

News

W piątek 10.06.2016 od 11:00 do 13:00 odbędzie się spotkanie z didżejem i producentem Martinem Eyererem.

SeaZone Music & Conference to największe w Polsce spotkanie osób, środowisk i profesji związanych z Polską i międzynarodową sceną muzyczną. Konferencja, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania. Koncerty polskich i zagranicznych artystów.

Jednym z najbardziej uznanych gości SeaZone Music & Conference będzie Martin Eyerer, współwłaściciel Riverside Studios, będącego jednym z najważniejszych skupisk nowych technologii muzycznych w Berlinie. Kompleks nagraniowy rozlokowany na 1200m2 założony wraz z Tassilo Ippenbergerem (Pan-Pot) i Jad Souaidem to rozwiązanie skierowane do profesjonalistów, z którego korzystają takie wytwórnie jak Mobilee, Still vor Talent oraz topowi producenci – Oliver Koletzki, Sante & Sidney Charles, Tiefschwarz, Booka Shade i wielu innych.

Studio oferuje wszystko to co potrzebne do produkcji i realizacji muzyki rozrywkowej, soundtrackowej i reklamowej, od kreacji i aranżacji, rejestracji nagrań, inżynierii, banków brzmień, post-produkcji, masteringu aż do działań marketingowych, managmentu a nawet szkoleń.
Właśnie z jednym z takich seminariów zawita do nas od ponad 20 lat związany ze sceną klubową producent i właściciel wytwórni Kling Klong, Martin Eyerer.
W trakcie dwugodzinnej sesji nasz gość zaprezentuje szkołę remiksowania na poziomie „beginer to advanced” dla osób dopiero zaczynających przygodę z produkcjami jak i tych już zaawansowanych. Poza typowo technicznymi zagadnieniami poruszone zostaną kwestie merytoryczne. Martin przedstawi skróconą historię powstawania remiksów, jak wyglądają kwestie prawne i jak zabrać się za legalizację remiksu stworzonego bez wiedzy autora/wykonawcy.
Po tym słownym wprowadzeniu rozpocznie się etap praktyczny, który w części pierwszej będzie dotyczył kreatywnego podejścia do tworzenia remiksów, a w drugiej skupi się na technicznych sztuczkach, trikach i meandrach w oparciu o oprogramowanie Steinberg Cubase 8. Zaprezentowane rozwiązania będzie można zastosować w innych systemach multi-trackerowych i wirtualnych studiach.
Przed pokazem sugerujemy zrobić sobie miejsce w głowie, bo ilość informacji może być przytłaczająca, a nie chcemy byście mieli problemy z przeciążeniem jak Johnny Mnemonic.
Uwaga!
Nie będzie to jedyne spotkanie z Martinem. Niemiecki producent tego samego dnia będzie wsparciem merytorycznym na panelu „Get Played / Get Paid” z inicjatywy Ralfa Kolmanna oraz wystąpi jako gwiazda wieczoru na imprezie towarzyszącej konferencji SeaZone, Kling Klong Showcase w sopockim klubie Sfinks700. Obok gwiazdy zagra również Philipp Straub, DJ Nookie + MC Five Alive oraz polski support (Łukasz Napora, Bshosha, Simon Mattson, Ros, Reza i Mad).
W dniach 9-11. czerwca trzeba być w Sopocie by wraz z mapą i harmonogramem wszystkich wydarzeń efektywnie wykorzystać pobyt w gorącym kurorcie.
Wszystkie informacje o panelach, uczestnikach, lokalizacjach i godzinach są opisane na stronie www.seazonesopot.pl, aktualności dostępne na http://facebook.com/seazonesopot

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →