Dni otwarte w szkole… produkcji muzyki!

News

Policealna Szkoła Produkcji Muzycznej we Wrocławiu zaprasza na darmowe warsztaty. Jednym z wykładowców jest Kuba Sojka!

Szkoła Muzyki Nowoczesnej ma za sobą pierwszy semestr działania. 80 uczniów miało do dyspozycji 500m2 kreatywnej przestrzeni i najnowocześniejszy sprzęt w studiach nagrań. Dzięki zajęciom z m.in. Kubą Sojką można zdobyć państwowy dyplom i tytuł zawodowy „Technik Realizacji Dźwięku”.
Już wkrótce ruszy drugi nabór do wrocławskiej szkoły, ale zanim to się stanie, placówka zaprasza na darmowe dni otwarte, podczas których sami będziecie mogli się przekonać jak wyglądają zajęcia.

Drzwi otwarte odbędą się od 13 do 16 styczna w Szkole Muzyki Nowoczesnej (Plac Orląt Lwowoskich 20E, 53-605 Wrocław), sprawdźcie program poniżej.

Szkoła Muzyki Nowoczesnej – DRZWI OTWARTE

Program:
WARSZTATY Z WYKŁADOWCAMI
Zapraszamy na pokazowe, darmowe lekcje z naszymi nauczycielami. Przyjdź i poczuj niesamowity klimat zajęć dokładnie tak jakbyś był naszym słuchaczem. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się „jak oni to robią”, musisz nas odwiedzić!
15.01 – Niedziela
Godzina: 10:30
Kuba Sojka aka Psi-Acoustic
„PRODUKCJA MUZYCZNA – TECHNO/HOUSE”
Zasiądź do Live i Pusha z jednym z najsłynniejszych polskich artystów EDM, a zarazem ambasadorem marki Ableton w Polsce. Dowiedz się, jak powstaje charakterystyczne brzmienie jego produkcji, które doceniono w klubach całej Europy!
Godzina: 13.00
Jacek Miłaszewski Music
„MIKS”
Miejsce: Control Room studia A

Tego Pana nie trzeba przedstawiać. Dla wielu najwybitniejszy inżynier miksu w Polsce, dwukrotnie nominowany do Fryderyków. Otworzy Twoje oczy na to jak kreatywnie zmiksować utwór oraz kiedy i po co używać procesorów dynamicznych.
16.01 – Poniedziałek
Godzina: 14.00
Wojciech Orszewski Vojto Franciszek Monteur ft. Jabbadrummer Rafal Klimczuk
„NAGRYWANIE BĘBNÓW”
Miejsce: Studio A

Ten duet to odbezpieczony granat! We dwoje zaprezentują Ci jak przygotować bębny do nagrania i jak je nagrać, aby ich brzmienie wyrywało z butów! Wskazane kamizelki kuloodporne.
Godzina: 19.00
Marek Pędziwiatr Marek Pędziwiatr
„PRODUKCJA MUZYCZNA – HIP-HOP”
Miejsce: Sala komputerowa

Wybitny muzyk, producent, raper i wokalista. Ten niesamowity artysta zabierze Cię w świat truskulowego Hip-Hopu. Dowiedz się skąd czerpie inspirację i jak tworzy swoje beaty, które doceniają dziesiątki raperów na całym świecie!
SESJE SPECJALNE
13.01 – Piątek
Godzina: 13.00
Grand Guitars w Szkole Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu!
Miejsce: Live room studio A
Wyruszamy z konkretną misją, przekazania jak największej porcji wiedzy, jaką udało nam się zgłębić. Praktycznej wiedzy w materii sprzętu gitarowego. Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały dzień, prezentując przy okazji najciekawsze graty w ofercie Grand Guitars. Możecie liczyć na ogranie i porównanie gitar TMG, LSL, Kelton Swade, Fano z klasycznymi konstrukcjami Fender Custom Shop. Ponad to udostępnimy do testów kilkanaście wzmacniaczy takich producentów jak: Jackson Ampworks, 3 Monkeys, Louis Electric, Divided by13, Fuchs, Reeves, Savage cy Morgan. Fanatycy efektów mile widziani! Zaprezentujemy produkty Chase Bliss Audio, Pettyjohn, Retro Mechanical Labs, Root, Vertex, Analogman, Death By Audio i wiele innych.
Tego dnia odbędzie się warsztat Krzysztofa Siewruka, podczas którego zaprezentuję Wam historię efektu distortion i jego wpływ na rozwój muzyki przez ostatnie 60 lat! W trakcie warsztatu użyte będą unikatowe wersje najsłynniejszych efektów. Jeżeli kiedykolwiek miałeś gitarę lub bas w ręku nie może Cię tam zabraknąć!
14.01 – Sobota
Godzina: 14.00
SMN WaxEaters Beat Session Vol. 2.
Miejsce: Live room studio A
To pierwsze w Polsce jam session organizowane przez beatmakerów dla beatmakerów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów samplingu. Udostępniamy za darmo katalog WaxEaters VinylShop (ok. 2 000 płyt winylowych). Na miejscu znajdziecie zarówno stanowiska do odsłuchu, jak i do samplowania. Producenci muszą wziąć jedynie ze sobą swoją stację roboczą.

Podczas tej sesji odbędzie się warsztat z jednym z legendarnych polskich beatmakerów – Urbem z Dinala, który pokaże Wam swoje jedyne w swoim rodzaju metody pracy. Ten dzień każdy beatmaker powinien spędzić z nami!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →