Sympho House latem podbiją kraj

fot. FotKama
Eventpromo
SYMPHO HOUSE

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkową trasę koncertową Sympho House. Będą to trzy wydarzenia z unikatową korelacją muzyki klubowej i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ Wookiego i znanych wokalistów. Sprawdźcie szczegóły!

Sympho House – mieszanka wybuchowa

Pamiętacie ostatnią trasę koncertową Christiana Löfflera? Spodziewajcie się podobnej balangi na koncercie Sympho House – będzie to potężna dawka house’owej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem orkiestry oraz DJ-a. A to wszystko z inicjatywy doświadczonego poznańskiego kompozytora i aranżera Dariusza Tarczewskiego, który powołał do życia Visual Symphony Orchestra. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu nie mogło zabraknąć przedstawicieli sceny klubowej – do współpracy zaproszono weterana poznańskiej sceny DJ-a Wookie oraz znakomitych wokalistów: Kasię Wilk, Kasię „K8” Rościńską, Krzysztofa Iwaneczko i Daniela Moszczyńskiego.

SYMPHO HOUSE – House Music in Symphonic Concert

Podczas symfonicznych koncertów usłyszymy wszystkim dobrze znane szlagiery klubowe od Faithless, Moloko, Boba Sinclara, Daft Punk, Erica Prydza, Basement Jaxx, Modjo, Armanda van Heldena, Kygo, Aviciiego i innych tuzów muzyki house. Koncert Sympho House to nie tylko muzyka, ale również multimedialno-świetlny spektakl, dzięki któremu poczujecie się jak na Ibizie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SYMPHO HOUSE – House Music in Symphonic Concert (Behind the Scenes)

Sympho House – koncerty i bilety

Pierwszy koncert Sympho House odbędzie się 24 czerwca o godzinie 20:00 w krakowskiej Arenie Lato znajdującej się przy Tauron Arenie. Kolejne wydarzenie jest zaplanowane na 3 lipca o godzinie 20:00 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Trasę koncertową zamknie występ na lotnisku Poznań-Ławica przy ul. Lotniczej, 14 lipca o godzinie 20:00.

Bilety na te wyjątkowe wydarzenia możecie nabyć na Biletomat.pl. Więcej szczegółów na stronie organizatora.

Bilety na koncerty Sympho House!

Biletomat.pl
109 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →