Sylwestrowy róg obfitości – ponad 40 tegorocznych playlist od redakcji Muno.pl

News
Muno Playlisty 2020

To, czego nie może zabraknąć dziś, to z całą pewnością muzyki. Dlatego zebraliśmy wszystko to, co udało nam się przygotować w roku 2020 i oto jest - zbiór ponad 40 playlist, spośród których na pewno znajdziecie te najbardziej odpowiadające Waszym gustom.

Jaki był to rok, wszyscy wiemy. Jednak dziś nie chcemy znów pisać o zamkniętych klubach czy odwołanych festiwalach. Dziś chcemy skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na muzyce, która ma zapewnić pozytywny nastrój i udane wejście w rok 2021.

Z tej okazji zrobiliśmy przegląd wszystkich playlist, jakie ukazały się na naszym profilu w serwisie Spotify w roku 2020. A było ich… ponad 40. Jest z czego wybierać!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od techno, przez house, po elektropop – playlisty gatunkowe

Na ten niemały zbiór składają się m.in. playlisty gatunkowe, które aktualizowaliśmy przez cały rok, dorzucając do nich nasze ulubione nowości z gatunków techno, house, drum’n’bass, melodic czy elektropop. Niektóre z nich liczą po kilkaset utworów!

Playlista – Selekcja Muno.pl: techno 2020

Playlista – Selekcja Muno.pl: house 2020

Playlista – Selekcja Muno.pl: drum’n’bass 2020

Playlista – Selekcja Muno.pl: melodic 2020

Playlista – Selekcja Muno.pl: elektropop 2020

Goście, goście – playlisty tegorocznych bohaterów i bohaterek cyklu Selekcja

Kolejny ważny zbiór naszych playlist stanowią te, które przygotowali goście naszego cyklu Selekcja. Wśród nich znajdziecie propozycje zarówno od postaci dobrze znanych na lokalnej scenie, takich jak m.in. GiGi. Nie mogło zabraknąć nowych twarzy, w tym tych, o których w ubiegłym roku zrobiło się szczególnie głośno. Mam tu na myśli np. Olgę czy Pawła.

Playlista  – Selekcja: GiGi

Playlista – Selekcja: Olga

Playlista – Selekcja: Paweł

Playlista – Selekcja: Stefan Łyczewski / OUI

Wszystkie drogi prowadzą do Płocka. Wspomnienie Audioriver Festival

Wobec zamkniętych klubów i odwołanych festiwali, nierzadko wracaliśmy pamięcią do najlepszych imprez. Postanowiliśmy zrekompensować sobie brak możliwość spotkania się na kolejnym Audioriver Festival i w związku z tym, przygotowaliśmy playlisty, w których zebraliśmy wspomnienia z występów na poszczególnych scenach podczas minionych edycji. Sięgnęliśmy do najdalszych zakamarków pamięci i przejrzeliśmy line-upy z ubiegłych lat. W ten sposób na playlistach dedykowanych Main Stage, Circus, Hybrid i innym scenom, wylądowały najlepsze utwory od artystów i artystek, które na nich wystąpiły w przeszłości.

Wspomnienie Audioriver: Main Stage

Wspomnienie Audioriver: Circus Tent

Wspomnienie Audioriver: Kosmos

Wspomnienie Audioriver: Burn Stage

Wspomnienie Audioriver: Hybrid Tent

Wspomnienie Audioriver: True Music Stage

Powrót do klasyki – TOP utworów house od 1990 do 2005

Jednym z największych przedsięwzięć tego roku, był dla nas cykl TOP 30 utworów house, który stworzyliśmy wspólnie z członkami i członkiniami grupy House Heads Polska. Efektami połączenia sił stały się trzy obszerne artykuły, które zebrały najważniejsze utwory kolejno z lat 1990-1995, 1996-2000 i 2001-2005. Jeśli zatem chcecie wrócić do parkietowych bangerów sprzed lat i bawić się do klasyków autorstwa Paula Johnsona, Hardrive, Daft Punk, Armanda van Heldena, Moodymanna czy Rogera Sancheza, to do wyboru macie trzy playlisty, które zapewnią Wam długie godziny radosnych pląsów i wspomnień.

TOP 30 utworów house – 1990-1995

TOP 30 utworów house – 1996-2000

TOP 30 utworów house – 2001-2005

Podsumowania roku 2020 – najważniejsze premiery i nie tylko

Na koniec najświeższe nabytki, czyli playlisty z naszymi podsumowaniami roku 2020. Prócz utworów i artystów, którzy zostali wyróżnieni w zestawieniach dedykowanych techno, house, drum’n’bass i alternative electronic, znajdziecie także numery, które nie załapały się do TOP 3 w poszczególnych kategoriach, lecz naszym zdaniem zasługują na docenienie.

Podsumowanie Roku 2020 – techno [Polska]

Podsumowanie Roku 2020 – techno [świat]

Podsumowanie Roku 2020 – house [Polska]

Podsumowanie Roku 2020 – house [świat]

Podsumowanie Roku 2020 – drum’n’bass [Polska]

Podsumowanie Roku 2020 – drum’n’bass [świat]

Podsumowanie Roku 2020 – alternative electronic [Polska]

Podsumowanie Roku 2020 – alternative electronic [świat]

Rozpocznijmy Nowy Rok razem

Ponad 40 playlist, kilkaset godzin zabawy i kilka tysięcy utworów – na wypadek gdyby celebrowanie końca tego feralnego roku nieco Wam się przedłużyło, jednego możecie być pewni – muzyki na pewno Wam nie zabraknie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →