Najlepsza opcja na Sylwestra w Poznaniu? BILETY

Wydarzenie

Wielkimi krokami nadchodzi finał 2016 roku, pełnego potężnych imprez, genialnych bookingów i solidnego techno. Jeśli zostajecie w Poznaniu, co powiecie na powitanie Nowego Roku w niesamowitym miejscu, z artystą przez lata związanym z berlińskim Tresorem?

Noc Sylwestrowa to czas klubowego podsumowania minionego roku. Jeśli zamierzacie spędzić ją w Poznaniu, to mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie, w wyjątkowym miejscu, z wyjątkową obsadą. W sam raz na tę wyjątkową noc!
Pałac Cechowy to potężna, tajemnicza przestrzeń w centrum miasta, pełna marmurowych zakamarków oraz z niepowtarzalną Salą Balową. Do Waszej dyspozycji zostaną oddane 2 piętra i ponad 500m²! Dzięki świetnemu nagłośnieniu i niesamowitej oprawie wizualnej ten monumentalny gmach ożyje na tę jedną magiczną noc!
W Pałacu Cechowym staną 2 sceny – „techno” markowana przez Klub Roku 2015 – Projekt LAB i wspierana przez Krenzlina, artystę przez lata związanego z berlińskim klubem Tresor, oraz „house”, której gospodarzem będzie Muno.pl.
Miejsce zostanie wyposażone w dobrze zaopatrzone bary, profesjonalną ochronę, barmanów oraz odpowiednie zaplecze socjalne. Pałac jest na tyle duży, że zmęczeni zabawą na parkietach, znajdą miejsce na odpoczynek.
Zagrają:
Scena PROJEKT LAB
Krenzlin
Michał Jabłoński live
Sept
Zariush
Feelaz

Jakub Przewoźny
Zboro
Scena MUNO.PL
Conradq & Juniore
Popkids Vibes
Creamer
Mea
Matik
VJ: STOdrzwi
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →