Sylwester 2016: Berlin – Przewodnik Muno.pl

2 587
News
Sylwester 2016: Berlin – Przewodnik Muno.pl

Rok 2016, pełen muzycznych doznań i imprezowych przygód, dobiega końca. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was Przewodnik Sylwestrowy po najlepszych imprezach wieńczących ten rok. Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was w Berlinie!

Najwyższy czas na zaplanowanie sylwestrowej nocy! Jak co roku przygotowujemy dla Was przewodniki po najciekawszych imprezach noworocznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Sprawdziliśmy już co dzieje się w Londynie [KLIK], a teraz wzrok kierujemy na stolicę Niemiec i techno – Berlin.

SYLWESTER 2016/2017 – BERLIN – PRZEWODNIK MUNO.PL

Arena Berlin

Lineup: Caleb Calloway, Carl Cox, Chris Liebing, Cuartero, Cuky, Cyril, Claudel, Dubfire :LIVE HYBRID, Fabio Florido, Ferro, Fritz Kalkbrenner (live), Junge Junge, Loco Dice b2b Seth Troxler, Lollino, Monika Kruse, Oskar Offermann, Richie Hawtin, Tobi Neumann, Yaya
Start: 18:00
Bilety: 79 €

Ritter Butzke

Lineup: Oliver Koletzki, Andhim, Format:B, Niconé, Baal (live), Wankelmut, Chopstick & Johnjon, David Jach, Heimlich Knüller, Prismode & Solvane, Franz Alice Stern, Mario Aureo, Kotelett & Zadak, Kuriose Naturale, Manuel Moreno, HRRSN (live), Toni Haupt, Björn Störig, Markus Klee, Maik Gyver, Marion Cobretti, 959er, Daniel Schumann, DJ Aroma, John Tale, Turkish
Start: 23:00
Bilety: 35 €

Tresor

Lineup: Oscar Mulero, Jonas Kopp, DJ Deep, Objekt, Carlos Souffront, Derek Plaslaiko, Bryan Kasenic, Claudia Anderson, Roberto, Madalba, Ron Wilson, Mareena, Handmade, Mario Berger
Start: 22:00
Bilety: 27 €

Griessmuehle

Lineup: Paranoid London (live), Mark Broom, Mosca, Head Front Panel & Charlton (live), Murat Tepeli, Emika, I/Y, Deniro, ΚΕΜΑΛ, Franklin De Costa, Elisabeth, DJ Normal 4, Stojche, Winkles & Onlyz, Jay Green, Mistake Made, Ricardo Esposito & Michael Nadjé, Miriam Schulte, Franz Scala, Larsson, Acierate, CanDJane
Start: 22:00
Bilety: 23 €

://about blank

Lineup: Alex Cliché, Anja Zaube, Barbara Hofmann b2b Diwa, Caleb ESC, cf2000 b2b Mr. Brathahn, Denise Rabe, DJ Stingray, Dr. Rubinstein, Hang Aoki, Jessamine, Kennedy, Kvrt, Kwaint, Lazercat (live), Lisaweta, Marc Schneider, Monsanto High, Nadine Hennig, Natascha Kann, Rebekah, Resom, RSS Disco, Samuel Gieben, Snuff Crew (live), Vizekonsul Blankentrail
Start: 23:59
Bilety: 20 €

Watergate

Lineup: Extrawelt (live), Matthias Meyer, La Fleur, Sebo K, Marco Resmann, Ruede Hagelstein (live), Cinthie, Lee Jones, The Cheapers, Stassy & Wilck, Robin Drimalski, Metro
Start: 23:59
Bilety: 30 €

[ipsə]

Lineup: Daniel Stefanik, KlangKuenstler, The Sorry Entertainer, David Keno, HVRRY aka HARRIS, Mutlu, Jama Deejay, Mitja Prinz, Gunnar Stiller, Sokool, Bondi live, Foolik, Lars Moston, Marvin Hey, Ferdinand Dreyssig, You and Alex, Aemsel & Krepel aka Casimir von Oettingen & Electronic Elephant, SiD, Tony Casanova, Lee Jokes, Joshua Jesse, Damian.Thorn, Slurm McKenzie, Polytoxikomanie, Sam Shure, Sabrina Mue, JurieMember & Daensen, Bonnie & Clyde, Krylle
Start: 22:00
Bilety: 15 €

Chalet

Lineup: Smallpeople, Borrowed Identity, Catnapp (live), Sofia Kourtesis, Ed Ed, Yannick Robyns, Marcel Freigeist, High Had, Patrick Copeland, Devan, Marius Krickow
Start: 21:00
Bilety: 25 €

AVA

Lineup: Modular Systems, AM.MA, Salvatore Foglia, Sebastian Shleyer, Centraz, Marcus Schmitz, Davide Bellini, Viktor Kampf
Start: 23:00
Bilety: 15 €

Magdalena

Lineup: Alfred Heinrichs, Daniel Boon, DeKai, Dennis Beutler, DJ Emerson, Drauf&Dran, K-Paul, Kontny & Stache, Marco Remus, Michael Nielebock, Nico Pusch, Pierre Deutschmann, René Bourgeois, Sanchez & Schtuttgar, Sebastian Bosch, Sebastian Kremer, Stereo Express, Stereo Jack, Thomas Lizzara, Thomas Schumacher
Start: 22:00
Bilety: 20 €

Salon Zur Wilden Renate

Lineup: Trevino, Oliver Ho a.k.a. Raudive, Lauer, Stefan Goldmann, Hard Ton (live), Moscoman, Jonny Rock, Hugo Capablanca, DJ Normal 4, Soukie & Windish, Kotelett & Zadak, Johannes Albert, Delfonic, Paramida, Peak & Swift, Samanta Fox, Sebastian Voigt, 22Rockets, Michal Zietara, Tobias Gullberg, Engyn, Sado Opera, Joshua Jesse, Jack Jenson, Krickow & Ritzman, Samuel Gieben, DJ Longsleeve, Marc Fm
Start: 23:59
Bilety: 35 €

Kater Blau

Lineup: Schwipp ϟ Schwapp, Pilocka Krach (live), Lassmalaura, Monolink (live), Jama, Barış K., Bakery, Lotti aka The Sorry Entertainers, Mias, Midas 104 (live), Citizenn, Pauli Pocket, Dave Dinger, Okain, Sven Dohse, Märtini Brös (live), Catz ‚N Dogz, Kate Simko, David Dorad, Britta Arnold, Justin Marchacos (live), Frankey & Sandrino, Sascha Cawa, Olivier Weiter, Elliver, Unders, Peter Schumann, Soukie & Windish, Lughar, Olivier Gobelet & Hitlawine, Leon Kostner, Warte:mal, Rico Loop (live), Ada , Tobi Dei, Mimi Love, Mira, Madmotormiquel, L’amitie, Hazy Pockets, Mexican Pockets, Mathieu Barnaby, Plattenali, Steve Drenkow, Juli N. More, Jake the Rapper, Kieran Behan, Iyewaye, Martha van Straaten, Achilles Moss, Norman Weber

Start: 22:00
Bilety: TBA

Suicide Circus

Lineup: Bill Youngman (live), Samuel L Session, Mike Wall, SDX, Mary Jane, Cristian Marras, Mannella, Eskubano, Balas, Axiom
Start: 23:00
Bilety: 20 €

Berghain

Lineup: Ben Klock, DVS1, Etapp Kyle, Fiedel, Kobosil, Somewhen, Efdemin, Margaret Dygas, Muallem, Nick Höppner, Nitam, Roi Perez, Chris Cruse, Discodromo, Marcus, Marr, October, Skatebård, Soundstream, Barker, Drama, Gonsher, Martyn, Massimiliano Pagliara, Prurient, The Orb
Start: 01:00
Bilety: 35 €