Sylwester 2015: Berlin – Przewodnik Muno.pl

4 309
News
Sylwester 2015: Berlin – Przewodnik Muno.pl

Rok 2015, pełen muzycznych doznań i imprezowych przygód, dobiega końca. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was Przewodnik Sylwestrowy po najlepszych imprezach wieńczących ten rok. Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was w Berlinie!

Najwyższy czas na zaplanowanie sylwestrowej nocy! Jak co roku przygotowujemy dla Was przewodniki po najciekawszych imprezach noworocznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na początek naszą uwagę kierujemy ku światowej stolicy muzyki elektronicznej – Berlinowi. To właśnie tu możemy raczyć się najświeższymi brzmieniami, od najciekawszych artystów światowej sceny.

Zobacz gdzie warto przeżyć noc sylwestrową w Berlinie:

SYLWESTER 2014/2015 – BERLIN – PRZEWODNIK MUNO.PL

WATERGATE

Lineup:
Oliver Koletzki, Guillaume & The Coutu Dumonts, Ruede Hagelstein, Matthias Meyer, Jimi Jules, Lee Jones, Cinthie The Cheapers, Stassy & Wilck, Robin Drimalski, Metro
Start: 23:59
Bilety: 27 €
Info: http://www.water-gate.de/
Adres: Falckensteinstrasse 49, Kreuzberg, 10997 Berlin


CHALET

Lineup:
Kevin Saunderson, Jeremy Underground, Marcellus Pittman, Joey Anderson, Robert Owens, Djebali, Eli Verveine, Frag Maddin, Yannick Robyns, Baron Castle, Steven Pieters, Jack Haighton, Sebastian Klenk, Gratts & Eluize, High Had, Khalil, Marius Krickow, Jonathan Ritzmann, Devan, Joe Kay, Jan Carlo
Start: 00:15
Bilety: 30 €
Info: http://www.chalet-berlin.de/
Adres: Vor dem Schlesischen Tor 3; Kreuzberg; 10997 Berlin


GRIESSMUEHLE

Lineup:
Legowelt, Andreas Gehm aka Elec Pt.1, Franklin De Costa, Dynamo Dreesen, Elisabeth, AnD, Tensal, Johannes Volk, Stojche, VG+, Headman, Alienata, Ricardo Esposito, Michael Nadjé, stevn.aint.leavn & Martin Goldyn, Larsson, Darwin, Franz Scala, CanDJane, DSB
Start: 22:00
Bilety: 20 €
Info: http://griessmuehle.de/
Adres: Sonnenallee 221; Neukölln; 12059 Berlin


BERGHAIN / PANORAMA BAR

Lineup:
Anthony Parasole, Blind Observatory, Boris, Efdemin, Etapp Kyle, Fiedel, Function, Kobosil, Marcel Dettmann, Ryan Elliott, Somewhen, Gerd Janson, Honey Dijon, Kosme, Margaret Dygas, Massimiliano Pagliara, Martyn, Nick Hoppner, Nitam, Tama Sumo, The Black Madonna, Virginia, Akirahawks, Garry Todd, Massimiliano Pagliara, nd_baumecker, Oracy, Partok, Soundstream, Steffi, Virginia, Alessandro Cortini, Axel Willner, Barker & Gonsher, Chris SSG, Dasha Rush, Goner, Hypoxia, Sigha, Tobias.
Start: 01:00
Bilety: 33€
Info: http://www.berghain.de/
Adres: 70 Am Wriezener Bahnhof, Friedrichshain, 10243 Berlin


RITTER BUTZKE


Lineup:
Digitalism, HVOB, Niconé & Gunjah, Chopstick & Johnjon, Mees Dierdorp, Midas 104, Niko Schwind, Marc Poppcke,DJ Aroma, Jens Bond, Marion Cobretti, Herder, Prismode, Solvane, high.co.coon, Slurm McKenzie, LtDan, Don Shtone, Bela Brandes
Start: 23:00
Bilety: 30/35 €
Info: http://club.ritterbutzke.com/
Adres: Ritterstrasse 24; Kreuzberg; 10969 Berlin


SUICIDE CIRCUS

Lineup:
Tanith, WOLLE XDP, BeNi alias SDX, DJ MORI, Koljah, Axiom, Erich Lesovsky, Benno Blome, Jacob Richter, DJ Arzt, MITCH
Start: 23:00
Bilety: 20 €
Info: http://www.suicide-berlin.com/
Adres: Revaler Strasse 99; Friedrichshain; 10245 Berlin


ASTRA

Lineup:
Lexy & K-Paul, Sascha Braemer, Lexer, Dirty Doering, Andreas Henneberg, Simina Grigoriu, Thomas Lizzara, Used, Moe Danger
Start: 23:59
Bilety: 25 €
Info: http://www.astra-berlin.de/
Adres: Revaler Strasse 99, Friedrichshain, 10245 Berlin


TRESOR

Lineup:
DJ Qu, Patrice Scott, Marcelus, Ron Wilson, Magda El Bayoumi, Handmade, Jonas Kopp, DJ Deep, Roman Poncet, Tadeo, J.C., Oliver Deutschmann, Leiras, Mischa, The Analogue Cops, Christopher Rau, Richard Zepezauer, Alex Cliché, Djoker Daan,
Daffy, Miss Italia
Start: 22:00
Bilety: 27 €
Info: http://www.tresorberlin.com/
Adres: Postfach 36 04 28, 10999 Berlin


ARENA

Lineup:
Chris Liebing, Robert Hood, Radio Slave, Molly, Janina, Alex & Digby, Ferro
Start: 22:00
Bilety: 35 €
Info: http://www.arena-berlin.de/
Adres: Eichenstrasse 4, Treptow, 12435 Berlin


://ABOUT BLANK

Lineup:
Akmê, Alex.Do, Barnt, Barbara Hofmann b2b Jessamine, CF2016, Charlie Smooth, Compadre Blanquistador, Courtesy, Diwa, Diva XS, Dr. Rubinstein, Emily, Erwan, Hagen Richter, Helena Hauff, Hinode, HW Rhapsody, Kvrt, Map.ache, Natascha Kann, Resom, Rotciv, Samuel Gieben, Wasn & Wunderwaffel
Start: 01:00
Bilety: 20 €
Adres: Markgrafendamm 24c; Friedrichshain; 10245 Berlin


HUMBOLDTHAIN CLUB

Lineup:
Greenville Massive, Jay Mond, Edoardo, Kt Zentrum, Undermind, Reuse, Ion, Adlas, Sharevari, Toni Clarke, Will Spliff, TBA

Start: 22:00
Bilety: 10 €
Info: http://www.humboldthain.com
Adres: Hochstraße 46; 13357 Berlin


SALON ZUR WILDEN RENATE

Lineup:
22Rockets, Adam Aalias, Delfonic, dOP, Gerg, Johannes Albert aka HNS-X, Katovl Menovsky, Kotelett&Zadak, Manfredas, Mehmet Aslan, Michal Zietara, Paramida, Paul + 2, PBR Streetgang, Peak & Swift, Plattenali, Rex the Dog, Sado Opera, Sebastian Voigt, Session Victim, Snuffo, Soukie & Windish, Stefan Goldmann, Stefan Janson, The Vandelays, Tobias Gullberg, Vidis
Start: 23:59
Bilety: 35 €
Info: http://www.renate.cc/
Adres: Alt Stralau 70; Friedrichshain; 10245 Berlin


[ipsə]

Lineup:
Phil Weeks, DJ W!ld, Reznik, Braunbeck, Uwe Eichhorn, La Bohème, Jazzil, TBA
Start: 22:00
Bilety: TBA
Adres: Vor dem Schlesischen Tor 2; Kreuzberg; 10997 Berlin


WEEKEND

Lineup:
Bara Bröst, Henrik Deroux, Dennis Beutler, Henriettas Park + Residents
Start: 22:00
Bilety: 40 €
Info: http://www.houseofweekend.berlin/
Adres: Alexanderstrasse 7, Mitte, 10178 Berlin