Sylwester 2013: Berlin – Przewodnik Muno.pl

Wydarzenie

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was przewodniki po najciekawszych wydarzeniach sylwestrowych. Na pierwszy ogień światowa stolica clubbingu - Berlin!

Najwyższy czas na planowanie sylwestrowego szaleństwa z Muno.pl! Jak co roku przygotowujemy dla Was przewodniki po najciekawszych imprezach noworocznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Na początek naszą uwagę kierujemy ku światowej stolicy muzyki elektronicznej – Berlinowi. To właśnie tu możemy pobawić się w najlepszych klubach przy dźwiękach serwowanych przez najsławniejszych dj-ów.
Zobacz gdzie warto przeżyć noc sylwestrową w Berlinie:

SYLWESTER 2013/2014 – BERLIN

BERGHAIN / PANORAMA BAR

Lineup:
Berghain: Kobosil, Joel Mull, Norman Nodge, Fiedel, Marcel Fengler, Function, Luke Slater, DJ Pete, Ed Davenport, Len Faki, Ben Klock, Boris, Marcel Dettmann, Answer Code Request
Panorama Bar: nd_baumecker, Tim Sweeney, Steffi, Ryan Elliot, Virginia, Waze & Odyssey, Dinky, Tama Sumo, Nick Hoppner, Margaret Dygas, Ame, Oskar Offermann & Edward
XXX-Floor: Soundstream, Mr. Cisco, Virginia, Steffi, Tim Sweeney, David Muallem, Tama Sumo, Discodromo, Massimiliano Pagliara
Start: 01:00
Bilety: TBA
Info: http://www.berghain.de/
Adres: 70 Am Wriezener Bahnhof, Friedrichshain, 10243 Berlin

TRESOR

Lineup:
Tresor: Terence Fixmer, Gary Beck, DJ Deep, Marcelus, Nihad Tule, Marcel Heese, Mareena, Reka, TAG, HGR
Globus: Rework, Patrice Scott, Camea, Lando Kal, Handmade, Djoker Daan & Daffy
+4Bar: The Analogue Cops, Christopher Rau, RNDM, Richard Zepezauer
Shift: Frieder Blume, mvl, Philipp Olf, Saalmen, Dennis Zegarnik, Attila, Gian, Thedorakis, MMGG, Unhuman
Start: 22:00
Bilety: 23 €
Info: http://www.tresorberlin.com/
Adres: Postfach 36 04 28, 10999 Berlin

WATERGATE

Lineup: Guillaume & The Coutu Dumonts, Ruede Hagelstein, Tobi Neumann, Marco Resmann, Matthias Meyer, Lee Jones, &ME, David Mayer, The Cheapers, Sebastian Wilck & Stassy, Metro, Robin Drimalski, Henrik Bertsch, Ron Wilson
Start: 01:00
Bilety: 30 €
Info: http://www.water-gate.de/
Adres: Falckensteinstrasse 49, Kreuzberg, 10997 Berlin

GRETCHEN

Lineup:
BOX1: Clark, Emika, Delfonic, Soulmind, The Sexinvaders
BOX2: N’Dee, Upzet, Reaf, Hybris Dave, White MC, Phonomat
BOX3: The Henrik Maneuver, Phonomat
Start: 23:00
Bilety: TBA
Info: http://www.gretchen-club.de/
Adres: Obentrautstr.19-21, 10963 Berlin

ASTRA

Lineup: Lexy & K-Paul, Oliver Koletzki, Sascha Braemer, Andreas Henneberg, Ron Flatter, Dirty Doering, Dan Caster, Björn Störig, Yetti Meißner, Q.Rios & Knopf, Sven Sileno
Start: 23:59
Bilety: 25 €
Info: https://www.facebook.com/events/222539384590618
Adres: Revaler Strasse 99, Friedrichshain, 10245 Berlin

WEEKEND

Lineup:
12th Floor: Dapayk & Padberg, From Karaoke To Stardom, Kleinschmager Audio, Marcel Knopf, Patrick Vano
15th Floor: Magit Cacoon, Dave DK, P.Toile, Dave Vega
Start: 22:00
Bilety: TBA
Info: http://www.week-end-berlin.de/
Adres: Alexanderstrasse 7, Mitte, 10178 Berlin

COOKIES

Lineup:
Main: Mano Le Tough, Peak & Swift, Sean Patrick
Mini: Daniel Reiter & Konradical
Cream Restaurant: Eva Be & Clarice
Start: 23:59
Bilety: 25 €
Info: http://cookies.ch/
Adres: Friedrichstrasse 158-164, Mitte, 10117 Berlin

SALON ZUR WILDEN RENATE

Lineup: Der Dritte Raum, Tevo Howard, Permanent Vacation, diskJokke, Terje Bakke, MHM One, Peak & Swift, Florian Schirmacher, Samanta Fox, Paramida, Sebastian Voigt, Pauli Pocket & Gloria Fock, Michal Zietara, Tobias Gullberg, Noema, Plattenali, Jack Jenson, Swam:Thing, Schwipp Schwapp, Lust N Love, Moarice, Die Lumumba Konigin, & Mrs. Mary Read, 2girls.onefloor.com
Start: 01:00
Bilety: 25 €
Info: http://www.renate.cc/
Adres: Alt Stralau 70, Friedrichshain, 10245 Berlin

ARENA

Lineup: AKA AKA (live) Feat. Thalstroem, Oliver Schories, Kollektiv Ost, Marcel Freigeist, Cris Urban, Sommersonnenwende, Alexander Lorz, Jan Pyroman, Leon Licht, ZirkusZofen, Red & Ron, Yetti Meißnerr, Gabriel Savigne, Carlo, Retro, Jack Applewith, Kill Phil, Klanghorst DJ Team
Start: 22:00
Bilety: 25 €
Info: http://www.arena-berlin.de/
Adres: Eichenstrasse 4, Treptow, 12435 Berlin

RITTER BUTZKE

Lineup: Karmon, Monkey Safari, SIOPIS, Pilocka Krach, Mollono Bass feat. Ava, Sven Dohse, David Dorad, Jens Bond, Kotelett & Zadak, Mario Aureo, DJ Aroma, Heimlich Knüller, Jan Mir, LtDan & Bela Brandes, Marc Poppcke, Wasted Ruffians, Galactic Hippodroids, Solvane, Johannes Fait
Start: 22:00
Bilety: 25 €
Info: http://www.ritter-butzke.de/
Adres: Ritterstrasse 24, Kreuzberg, 10969 Berlin

M.I.K.Z.

Lineup: Guido Schneider, Daniel Dreier, Axel Bartsch, Asem Shama, Namito, Christine Lau, Alex Dyvall, Dört&Häzler, Alex Kraemer, Alexander Kehler, Sven Teet, Nice2MeetYou, Markus Nacht, Konik Polny, Steve Challier, 12“INCH.REV. 2.0, Clara Funkel, DJ-Tarno
Start: 23:00
Bilety: 20 €
Info: http://www.mikz-berlin.de/
Adres: Revalerstrasse 99, Friedrichshain, 10245 Berlin

KOSMONAUT

Lineup: Zombie Disco Squad, Robosonic, MonteDJ, Smash TV, Alfred Heinrichs, Cinthie, Thabo Getsome, Renzky, Alexander Lorz, Melchior Bachmann, Michael Placke, Helge Baumberg, Fräulein Traumberg, Tosh Lite, Raw D
Start: 22:00
Bilety: 25 €
Info: http://kosmonaut.cc/
Adres: Wiesenweg 1-4, Friedrichshain, 10365 Berlin
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →