Sylwester 2011 Berlin – Przewodnik Muno.pl

Wydarzenie

Najwyższy czas zacząć planować imprezę sylwestrową! Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po najciekawszych wydarzeniach, które odbędą się w Nowy Rok w Berlinie.

To już czwarty rok z rzędu, kiedy specjalnie dla Was tworzymy ’Przewodnik Sylwestrowy’ po najciekawszych imprezach noworocznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszą przygodę z planowaniem tej wyjątkowej nocy zaczynamy od światowej stolicy muzyki elektronicznej – Berlina!

Jest to bardzo kusząca propozycja dla wszystkich, którzy za kwotę nie większą niż 30€ pragną bawić się w znanych klubach przy dźwiękach serwowanych przez najlepszych dj’ów. Oczywiście dla wytrwałych imprezowiczów przygotowaliśmy również propozycję na spędzenie klubowego afterparty 🙂

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz również:

 


 

SYLWESTER 2011/2012 – BERLIN

ARENA CLUB

Line up: Krause Duo, Florian Meindl, Sascha Funke, Exercise One, Justus Kohncke LIVE, Channel X, Adam Port, Till von Sein, Jake the Rapper, Niko Schwind, Terranova, Rampa, Andres Bucci, Eric D. Clark, Hans Nieswandt, Sid Le Rock LIVE, Asem Shama, Daniele Papini, Umami LIVE, The Mole, DeWalta, Red & Ron, Retro, Topper, Andrea Ferlin, Hubble LIVE, Akiko Kiyama LIVE, Francesco Assenza, Gek, Peter Invasion, Tricus & Vitéz

Start: 22:00
Bilety: 25€
Wiecej info: www.arena-club.de
Adres: Eichenstrasse 4, 12435 Berlin


TRESOR

Line up:

Tresor: Cari Lekebusch, Gary Beck, Joel Mull, Mike Dehnert, Pär Grindvik, Suzi Wong, Marcel Heese

Globus: Octave One Live, Mike Huckaby, Oliver Deutschmann, Franklin De Costa, Irie Electric, Djoker Daan, Daffy

+4Bar: Handmade, Hintergrundrauschen, We Love Wax Special: Norman Methner
Jochen Voller, Kyros

Start: 23:00
Bilety: 23€
Wiecej info: www.tresorberlin.de
Adres: Köpenickerstrasse 70, Mitte, 10179 Berlin


BERGHAIN / PANORAMA BAR

Line up:

Berghain: Ben Klock, Shed, Marcel Fengler, Marcel Dettmann, Norman Nodge, Len Faki, Luke Slater, DJ Pete, DVS1

Panorama Bar: Fiedel, Nick Höppner, Andre Galluzzi, Ryan Elliott, Steffi, Prosumer, Deetron

XXX-Floor: Soundstream, nd_baumecker, Boris, Prosumer, Tama Sumo, Andrew Butler, Raufen & Saufen DJ-Team

Start: 01:00
Bilety: TBA
Wiecej info: www.berghain.de
Adres: 70 Am Wriezener Bahnhof, Friedrichshain, 10243 Berlin


WEEKEND

Line up:

12th Floor: Richie Hawtin, Gaiser (live), Ambivalent, Barem

15th Floor: Matt John, DeWalta, Chica Paula

Start: 21:00
Bilety: TBA
Wiecej info: www.week-end-berlin.de
Adres: Alexanderstrasse 7, Mitte, 10178 Berlin


WATREGATE

Line up: Lee Jones, Woody, Mike Shannon, The Cheapers, Marcus Meinhardt, Metro, Evan Baggs, Zander VT, Sebastian Wilck, Robin Drimalski, Henrik Bertsch, Ron Wilson, Stassy

Start: 01:00
Bilety: 25€
Wiecej info: www.water-gate.de
Adres: Falckensteinstrasse 49, Kreuzberg, 10997 Berlin


COOKIES

Line up: Tale Of Us, No Regular Play Live, La Fleur, Norman Methner

Start: 22:00
Bilety: 30€
Wiecej info: www.cookies.ch
Adres: Friedrichstrasse 158-164, Mitte, 10117 Berlin


S.K. Robinson

Line up: Mathias Kaden, Daniel Stefanik, Bart Skils, Guido Schneider, Agaric, Andreas Henneberg, Jens Bond, Daniel Dreier, Marcus Meinhardt, Empro, Nico Stojan, Gunnar Stiller, Danny Faber, Sese, Das Hutwerk, SiD, Fabian Reichelt, Raycoux Jr., Charly Delhom, Damian Thorn, Max Nippert, Uwe Eichhorn, Sven Jozwiak, Felix Felide, Tierpark Toni, Stan Starry, deKai, How-e, Lenny Brookster, Trenchcoat Andy

Start: 19:00
Bilety: TBA
Adres: Skalitzerstraße 36, Kreuzberg, 10999 Berlin


RITTER BUTZKE

Line up:

Live: Feindrehstar, The National Fanfare of Kadebostany, Frivolous, Stimming, Die Vögel, Skinnerbox, Canson, Teenage Terror, Gati Masina, Funkenstroem

DJ: Kotelett & Zodak, Soukie & Windish, David Dorad, Nicone, Mary Jane, Jan Mir, Aroma, Leonid Weidemann, Drauf & Dran, Hypnorex, Mario Aureo, Heimlich Knuller, Chris Schwarzwälder, Mira, Dada Disco, Elliver Twist, Peer Gregorius, Mustache Entertainment, Wir Kinder vom Bahnhofsklo

Start: 22:00
Bilety: 20€
Wiecej info: www.ritterbutzke.de
Adres: Ritterstrasse 24, Kreuzberg, 10969 Berlin


PRINCE CHARLES

Line up: Round Table Knights, Tim Green, Oliver $, Zombie Disco Squad, Sante live, Monkey Safari, Rampa, Chopstick & JohnJon, Penner + Muder live, Luca Lozano, Dirty Doering, Nils Penner, Nils Ohrmann, Ronald Christoph live, Sese, Sqim, Thalbow live, Toni Haupt, Crek, Patryk Molinari, Peter Bounce, Creed & Stone, Bone, Arley

Start: 22:00
Bilety: 20- 30€
Wiecej info: www.jackmode-agency.com/events/
Adres: Prinzen Str. 85 F, U8 Moritzplatz, Berlin


SALON ZUR WILDEN RENATE

Line up: dOP, Mario & Vidis, Sammy Dee, Vera, Matthew Styles, Jan Krueger, David Dorad, Kotelett&Zadak, Soukie & Windish, Dynamodyse, Musikant Klick, Paris Suit Yourself, Die Schnelle Nummer, Big Stu, Kinder Vom Bahnhof Sklo, Andre Uhl, Peak & Swift, 22Rockets, Samanta Fox, Swam:Thing, Jack Jenson, Lumumba Königin & Die Eierleckende Salamanda

Start: 01:00
Bilety: 25€
Wiecej info: www.renate.cc
Adres: Alt Stralau 70, Friedrichshain, 10245 Berlin


HORST KRZBRG

Line up: Jimmy Edgar LIVE, Redshape LIVE, Blawan, Pangaea, Tri Angle, Greco-Roman Soundsystem, Charles Drakeford, Dark n’ Lovely, Anxst

Start: 01:00
Bilety: 15-18€
Wiecej info: www.horst-krzbrg.de
Adres: Tempelhofer Ufer 1, Kreuzberg, 10961 Berlin


01.01.2012 – AFTERPARTY

FESTSAAL KREUZBERG

Line up: Efdemin, Trickski, Session Victim, Moomin, Christopher Rau, Aroma Pitch LIVE, Familie Humbold aka Herr Koreander & Sara, Tristen, Patrick K, Julian Chenaux, Jason & Gentle People, Asthmatics

Start: 18:00
Bilety: 10€
Wiecej info: www.festsaal-kreuzberg.de
Adres: Skalitzer Strasse 130, Kreuzberg, 10999 Berlin


PRINCE CHARLES

Line up: Tim Green, Zombie Disco Squad, Rampa, Monkey Safari, Luca Lozano, Penner + Muder live, Ronald Christoph live, Thalbow live, Dirty Doering, Nils Penner, Nils Ohrmann

Start: 22:00
Bilety: 15€
Adres: Prinzen Str. 85 F, U8 Moritzplatz, Berlin


WEEKEND

Line up:

12th Floor: Miss Kittin, Dave Vega

15th Floor: Re.You, Larsson, Tim Vita

Start: 22:00
Bilety: TBA
Wiecej info: www.week-end-berlin.de
Adres: Alexanderstrasse 7, Mitte, 10178 Berlin


WATERGATE

Line up: Ellen Allien, 2000 and One, Sis LIVE, Butch, Kiki, Thomas Muller, Skinnerbox LIVE, Dance Disorder

Start: 00:00
Bilety: 15€
Wiecej info: www.water-gate.de
Adres: Falckensteinstrasse 49, Kreuzberg, 10997 Berlin

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →