Święto turntablizmu w Krakowie – nadchodzi IDA World DJ Championships 2019

Eventpromo

W Krakowie wystąpią najlepsi światowi turntabliści, którzy zmierzą się o tytuł mistrzowski w dwóch kategoriach. Bilety na IDA World DJ Championships 2019 są już w sprzedaży.

International Dj Association

IDA czyli International Dj Association wywodzi się bezpośrednio z legendarnej IDF (International Turntablist Federation) z siedzibą w San Francisco. Te organizacje skupiają wokół siebie dj’ów z całego świata z jednym głównym celem: promocja kultury turntablizmu.

IDA World DJ Championships 2019, 30 listopada, Kraków

Tym razem areną zmagań IDA World DJ Championships 2019 w Krakowie dla turntblistów z każdego zakątka świata będzie Klub Studio. To jeden z najnowocześniejszych klubów w Polsce. Całość imprezy zbiega się z 20-leciem działalności Agencji Zooteka, promującej turntablizm, graffiti i sporty ekstremalne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ida2019

IDA World DJ Championships 2019 – program

Z tej okazji organizatorzy przygotowali wyjątkowy program i wiele niespodzianek. To między innymi dwa koncerty hip-hopowe, zawody o tytuł Mistrza Świata Dj’ów w kategoriach Show oraz Technical, pokazy specjalne w wykonaniu dj’skich Mistrzów Świata oraz gorące afterparty z udziałem najlepszych „party rockerów” naszego globu!

30 listopada do Krakowa przylecą też najmłodsi dj’scy Mistrzowie Świata – SUPERBEAST DJ’s czyli K-Swizz z Nowej Zelandii oraz Rena z Japonii. Będą oni bronić tytułu w dwóch kategoriach Show & Technical.

IDA 2018

IDA World DJ Championships 2019 – bilety

Więcej informacji o koncertach już wkrótce. Bilety na święto wszystkich dj’ów są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS 2019 - Kraków, Klub Studio | 30.11.2019

Biletomat.pl
49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →