Święta przyszły wcześniej. Traumprinz udostępnia aż 4 kapitalne sety!

News
Święta przyszły wcześniej. Traumprinz udostępnia aż 4 kapitalne sety

Traumprinz, anonimowy artysta z Hannoveru, po raz kolejny udowadnia jak swobodnie potrafi się poruszać między różnymi stylistykami. Na dobry początek miesiąca dzieli się z nami czterema nowymi setami.

Ciężko jest nadążyć za Traumprinzem. Jeszcze rok temu wydawał 8-płytowe wydawnictwo jako DJ Metatron, we wrześniu tego roku wypuścił 3-godzinnego seta pod pseudonimem irini, a teraz jako „Książe snów” udostępnia 4 sety. To nie koniec jeżeli chodzi o jego ksywki, jest ich dużo więcej. Można go jeszcze usłyszeć pod takimi nazwami jak: Prince Of Denmark, DJ HealerPrime Minister of DoomGolden Baby oraz The Phantasy. Jest świetnym producentem, ale nikt nie wie, jak ma na imię i ciężko znaleźć jakiekolwiek jego zdjęcia. Wiadomo tylko, że pochodzi z Hannoveru, a jego utwory pojawiają się na playlistach wielu znanych DJ-ów.

Muzyczne Eldorado

Swoją wydawniczą karierę zaczął w 2010 roku. Jako Prince of Denmark wypuścił wtedy EP-kę Soulfood. Została ona wydana nakładem labelu Giegling, z którym był związany do 2017 roku. Jako Traumprinz zadebiutował rok później mini albumem Freedom. Do 2013 roku muzyk wydał jeszcze kilka EP-ek, a zwieńczył to wszystko longplayem Mothercave, który jest uważany za najbardziej eksperymentalny projekt, łączący muzykę z pogranicza hip-hopu, downtempo oraz drum and bass. W 2016 roku artysta popisał się jeszcze jednym arcydziełem. Jako Prince of Denmark wypuścił album o nazwie 8. Jest to wydawnictwo, które składa się z 23 utworów i zostało nagrane na 8 płytach winylowych. Mimo braku możliwości wcześniejszego przesłuchania oraz bardzo wysokiej ceny, album został wyprzedany na długo przed premierą. Co ciekawe, okazało się, że każde LP różniło się od siebie, posiadając np. utwory w kilku wersjach. Poszczególne egzemplarze nie były oznaczone, w związku z tym można było ten fakt zauważyć, jedynie słuchając płyt. W tym samym czasie wytwórnia Giegling wydała bardzo tajemnicze oświadczenie: „You will never have everything”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Traumprinz w natarciu

Pierwszego grudnia muzyk wrzucił cztery nowe sety: to all dreamers, to all dancers, to all lovers oraz to all believersTraumprinz wprowadza nas w bardzo melancholijny nastrój. W miksach słychać dużo ambientu, downtempo, pojawia się też trochę gitarowej muzyki. Jednak gdzieś pomiędzy delikatnymi brzmieniami można natrafić na housowe wibracje, a od czasu do czasu otrzymujemy utwory od takich artystów jak Burial, Grouper czy Future Island. Przy okazji każdy z tych setów został naznaczony tą samą wiadomością: „Cześć, na tym kanale w grudniu powstanie swego rodzaju program radiowy. Mam nadzieję, że znajdziecie w nim odrobinę radości. Jeśli Wam się spodoba, to proszę Was o pokazanie wsparcia dla tych wszystkich muzyków, którzy pojawili się na tych setach”.

A Wam która składanka najbardziej się podoba?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →