Świeca o zapachu… sklepu z płytami winylowymi

Fot. Materiały promocyjne
News
Zapach winyla o poranku

Nie, nie przeczytaliście źle tytułu. Produkt firmy DW Home Candles naprawdę pachnie jak sklep z czarnymi krążkami.

Zapach winyla o poranku

„Pachnie jak tłoczone winyle i ciepłe drewno, podkreślone nutami słodkich kwiatów, bursztynu i miękkich owoców” – tak o swoim najnowszym dziele pisze amerykański producent świec DW Home Candles. Jeśli jesteście więc maniakami muzycznymi, którzy uwielbiają otaczać się winylami i czuć w nozdrzach ich specyficzny zapach, to cóż, musicie sobie taką świecę koniecznie sprawić. Albo kupić jako niebanalny prezent dla przyjaciela lub przyjaciółki.

Świece mają magiczną moc. Rozpalają wnętrze każdego domu, wnoszą do niego rodzinne ciepło, przesiąkają pomieszczenia przyjemnym zapachem i wprowadzają przytulną atmosferę. Teraz ta atmosfera może pachnieć również waszym ulubionym sklepem winylowym – możemy przeczytać na stronie internetowej DW Home Candles.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

33 godziny z zapachem winyla

„Świeca winylowa” jest ręcznie zalewana, a jej czas palenia wynosi około 33 godzin. Dostępna jest zarówno w dużym, jak i średnim rozmiarze knota, w cenie odpowiednio 18 i 14 dolarów. Kupić ją możecie pod tym adresem.

Marka DW Home Candles została założona w Kalifornii w 1996 roku. Współcześnie świece produkowane przez firmę zdobią domostwa na całym świecie, będąc jednocześnie oryginalnym dodatkiem, pasującym idealnie do każdej przestrzeni.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →