Papa Sven zagra w Polsce!

News

Sven Vath ogłosił światowe tournee! Na liście miejsc które odwiedzi, znalazła się również Warszawa.

Charyzmatyczna legenda muzyki elektronicznej, od ponad 30 lat ściąga na swoje występy tłumy wiernych fanów. Ostatni raz mieliśmy okazję widzieć go w Polsce 4 lata temu, podczas festiwalu Audioriver. Wszystkich sympatyków Svena ucieszyło wczorajsze ogłoszenie światowego tour, które obejmuje również kwietniową imprezę w warszawskim Instytucie Energetyki!


Sven Vath odwiedzi stolicę już 10.04.2015! Zobaczcie poniżej pełne kalendarium trasy Svena.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fri, 23.01.15 – Zouk, Singapore, Singapore
Sat, 31.01.15 – Cocoon @ Womb, Tokyo, Japan
Sat, 07.02.15 – Cha Cha Moon Beach Club, Koh Samui, Thailand
Sat. 14.02.15 – Woobar, Hongkong, Hongkong
Sat, 21.02.15 – Kolour Open Air @ Thai Wake Park, Bangkok, Thailand
Sat, 28.02.15 – Cocoon @ FMF, Royal Randwick Racecourse, Sydney, Australia
Sun, 01.03.15 – Cocoon @ FMF, Arena Joondalup, Perth, Australia
Fri, 06.03.15 – Cocoon @ Metro Theatre, Sydney, Australia
Sat, 07.03.15 – Cocoon @ FMF, RNA Showgrounds, Brisbane, Australia
Sun, 08.03.15 – Cocoon @ FMF, Flemington Racecourse, Melbourne, Australia
Sun, 08.03.15 – Cocoon @ Brown Alley, Melbourne, Australia
Fri, 20.03.15 – Playhouse @ Palanord, Bologna, Italy
Sat, 21.03.15 – Cocoon @ Amnesia, Milan, Italy
Fri, 27.03.15 – Blue Marlin Ibiza UAE, Dubai, Emirates
Sat, 28.03.15 – Cocoon @ Building Six, London, UK
Thu, 02.04.15 – Awakenings @ Gashouder, Amsterdam, Netherlands
Sat, 04.04.15 – Cocoon @ Link Festival, Liege, Belgium
Sun, 05.04.15 – Time Warp, Mannheim, Germany
Fri, 10.04.15 – Instytut Energetyki, Warsaw, Poland
Sat, 11.04.15 – Zig Zag, Paris, France
Sun, 12.04.15 – Cocoon @ Modernity, Crans Montana, Switzerland
Fri, 17.04.15 – Motion @ Exp. Monumental, Lima, Peru
Sat, 18.04.15 – Time Warp, Buenos Aires, Argentina
Fri, 24.04.15 – Afrobar, Catania, Italy
Thu, 30.04.15 – Il Muretto, Jesolo, Italy
Fri, 01.05.15 – Old River Park, Naples, Italy
Sat, 02.05.15 – Watergate, Berlin, Germany
Sat, 09.05.15 – Space, New York, USA
Wed, 13.05.15 – Spartacus, Aix En Provence, France
Fri, 15.05.15 – Cocoon @ Space, Moscow, Russia
Sat, 16.05.15 – Dom Pechati, Yekaterinburg, Russia
Thu, 21.05.15 – IMS @ Dalt Villa, Ibiza, Spain
Sat, 23.05.15 – Outbreak Summer Festival, Leicestershire, UK
Sun, 24.05.15 – Robert Johnson, Offenbach, Germany
Sat, 30.05.15 – Cocoon @ Riverside Festival, Glasgow, UK
Sun, 31.05.15 – Cocoon @ We Are FSTVL, Essex, UK
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →